AURSKOG

BANEFORDELING FOTBALL

Kommende kamper

Se alle

J09 avd 03

  • 18 januar 2024 - 18:30
    Kløfta (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Kløfta
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 20 januar 2024 - 16:20
    Lillestrøm 3 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Lillestrøm 3
    Aurskog/Finstadbru
    3
    1
  • 20 januar 2024 - 17:40
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Frogner 3
    Aurskog/Finstadbru
    Frogner 3
    0
    3
  • 20 januar 2024 - 18:40
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Ullensaker/Kisa
    Aurskog/Finstadbru
    Ullensaker/Kisa
    7
    0
  • 21 januar 2024 - 10:20
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Lørenskog 3
    Aurskog/Finstadbru
    Lørenskog 3
    0
    3
  • 21 januar 2024 - 12:20
    Lørenskog 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Lørenskog 2
    Aurskog/Finstadbru
    0
    4
  • 28 januar 2024 - 15:00
    BSF/HIUL/AFSK (H) vs. (B) Bislett
    BSF/HIUL/AFSK
    Bislett
    0
    0
  • 28 januar 2024 - 15:15
    Skedsmo (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Skedsmo
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 03 februar 2024 - 15:00
    Fet (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Fet
    Aurskog/Finstadbru
    0
    7
  • 04 februar 2024 - 15:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Bjerke
    Aurskog/Finstadbru
    Bjerke
    2
    3
  • 04 februar 2024 - 17:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Kløfta
    Aurskog/Finstadbru
    Kløfta
    5
    3
  • 04 februar 2024 - 18:00
    Frogner (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Frogner
    Aurskog/Finstadbru
    2
    2
  • 11 februar 2024 - 13:00
    Rælingen (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Rælingen
    Aurskog/Finstadbru
    4
    1
  • 11 februar 2024 - 15:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Holter
    Aurskog/Finstadbru
    Holter
    1
    3
  • 11 februar 2024 - 17:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Bjerke
    Aurskog/Finstadbru
    Bjerke
    0
    0
  • 16 februar 2024 - 19:00
    Fjellhamar 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Fjellhamar 2
    Aurskog/Finstadbru
    5
    1
  • 18 februar 2024 - 15:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Bjørkelangen 2
    Aurskog/Finstadbru
    Bjørkelangen 2
    0
    0
  • 25 februar 2024 - 18:00
    Nittedal (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Nittedal
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 28 februar 2024 - 19:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Fet 2
    Aurskog/Finstadbru
    Fet 2
    0
    0
  • 02 mars 2024 - 13:00
    Ullensaker/Kisa 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Ullensaker/Kisa 2
    Aurskog/Finstadbru
    0
    5
  • 03 mars 2024 - 15:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Rælingen
    Aurskog/Finstadbru
    Rælingen
    1
    1
  • 03 mars 2024 - 16:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Skedsmo
    Aurskog/Finstadbru
    Skedsmo
    1
    1
  • 03 mars 2024 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Fjellhamar
    Aurskog/Finstadbru
    Fjellhamar
    3
    4
  • 06 mars 2024 - 19:00
    BSF/HIUL/AFSK (H) vs. (B) Lunner /Harestua/Grua
    BSF/HIUL/AFSK
    Lunner /Harestua/Grua
    0
    0
  • 10 mars 2024 - 15:00
    Skedsmo (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Skedsmo
    Aurskog/Finstadbru
    3
    2
  • 10 mars 2024 - 15:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Lørenskog
    Aurskog/Finstadbru
    Lørenskog
    1
    4
  • 11 mars 2024 - 18:30
    Fjellhamar (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Fjellhamar
    Aurskog/Finstadbru
    0
    8
  • 17 mars 2024 - 13:00
    Fet (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Fet
    Aurskog/Finstadbru
    1
    8
  • 17 mars 2024 - 17:00
    Bjørkelangen (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Bjørkelangen
    Aurskog/Finstadbru
    2
    4
  • 15 april 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Lørenskog 3
    Aurskog/Finstadbru
    Lørenskog 3
    2
    5
  • 15 april 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru + (H) vs. (B) Frogner 2
    Aurskog/Finstadbru +
    Frogner 2
    3
    2
  • 16 april 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Gjerdrum
    Aurskog/Finstadbru
    Gjerdrum
    0
    5
  • 17 april 2024 - 18:45
    Skjetten 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2
    Skjetten 2
    Aurskog/Finstadbru 2
    5
    2
  • 17 april 2024 - 19:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Bjørkelangen 2
    Aurskog/Finstadbru
    Bjørkelangen 2
    0
    2
  • 17 april 2024 - 20:00
    Åsen (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru +
    Åsen
    Aurskog/Finstadbru +
    3
    2
  • 21 april 2024 - 11:00
    Sørumsand Blå (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Hvit
    Sørumsand Blå
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    0
    0
  • 21 april 2024 - 15:15
    Lillestrøm Grønn (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Lillestrøm Grønn
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    0
    0
  • 22 april 2024 - 19:00
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Gjelleråsen Hvit
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Gjelleråsen Hvit
    0
    0
  • 22 april 2024 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Sørumsand 2 9er
    Aurskog/Finstadbru
    Sørumsand 2 9er
    2
    6
  • 23 april 2024 - 18:30
    Hvam (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Hvam
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 23 april 2024 - 18:30
    Ullensaker/Kisa (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru +
    Ullensaker/Kisa
    Aurskog/Finstadbru +
    2
    7
  • 23 april 2024 - 19:00
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Løvenstad Oransje
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Løvenstad Oransje
    0
    0
  • 23 april 2024 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Bjørkelangen
    Aurskog/Finstadbru
    Bjørkelangen
    2
    2
  • 23 april 2024 - 20:15
    Gjerdrum (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Gjerdrum
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 24 april 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru 2 (H) vs. (B) Lillestrøm 2
    Aurskog/Finstadbru 2
    Lillestrøm 2
    0
    1
  • 24 april 2024 - 19:15
    Skjetten Svart (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Skjetten Svart
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    0
    0
  • 24 april 2024 - 20:00
    Aurskog/Finstadbru 2 7er (H) vs. (B) Gjelleråsen 4
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Gjelleråsen 4
    1
    4
  • 25 april 2024 - 18:45
    Frogner 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Frogner 2
    Aurskog/Finstadbru
    4
    2
  • 25 april 2024 - 19:00
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Frogner
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Frogner
    0
    0
  • 25 april 2024 - 19:00
    Sørumsand 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 +
    Sørumsand 2
    Aurskog/Finstadbru 2 +
    0
    0
  • 27 april 2024 - 17:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Lørenskog 2
    Aurskog/Finstadbru
    Lørenskog 2
    2
    2
  • 28 april 2024 - 15:00
    Aurskog/Finstadbru + (H) vs. (B) Gjerdrum
    Aurskog/Finstadbru +
    Gjerdrum
    0
    1
  • 28 april 2024 - 16:00
    Skedsmo 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Hvit
    Skedsmo 2
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    0
    0
  • 29 april 2024 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Bjørkelangen Rød
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Bjørkelangen Rød
    0
    0
  • 29 april 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru + (H) vs. (B) Gjelleråsen 2
    Aurskog/Finstadbru +
    Gjelleråsen 2
    8
    1
  • 29 april 2024 - 19:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Fjellhamar 3
    Aurskog/Finstadbru
    Fjellhamar 3
    1
    4
  • 30 april 2024 - 17:30
    Aurskog/Finstadbru Rød (H) vs. (B) Bjørkelangen Rød
    Aurskog/Finstadbru Rød
    Bjørkelangen Rød
    0
    0
  • 30 april 2024 - 18:30
    Rælingen 2* (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Rælingen 2*
    Aurskog/Finstadbru
    1
    4
  • 30 april 2024 - 19:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Bjerke
    Aurskog/Finstadbru
    Bjerke
    2
    4
  • 30 april 2024 - 20:15
    Eidsvold TF (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Eidsvold TF
    Aurskog/Finstadbru
    5
    2
  • 01 mai 2024 - 15:30
    Kurland Rød (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Kurland Rød
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    0
    0
  • 01 mai 2024 - 17:15
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Fet Rød
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Fet Rød
    0
    0
  • 01 mai 2024 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Bjørkelangen Blå
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Bjørkelangen Blå
    0
    0
  • 01 mai 2024 - 18:30
    Lørenskog 3 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2
    Lørenskog 3
    Aurskog/Finstadbru 2
    0
    4
  • 01 mai 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru + (H) vs. (B) Lørenskog 2
    Aurskog/Finstadbru +
    Lørenskog 2
    1
    2
  • 01 mai 2024 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru 2 (H) vs. (B) Søndre Høland 2
    Aurskog/Finstadbru 2
    Søndre Høland 2
    1
    1
  • 02 mai 2024 - 17:30
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Bjørkelangen Hvit
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Bjørkelangen Hvit
    0
    0
  • 02 mai 2024 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Strømmen Grå
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Strømmen Grå
    0
    0
  • 02 mai 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru 2 + (H) vs. (B) Bjerke +
    Aurskog/Finstadbru 2 +
    Bjerke +
    3
    0
  • 02 mai 2024 - 19:05
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Fet Blå
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Fet Blå
    0
    0
  • 02 mai 2024 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Lørenskog 4
    Aurskog/Finstadbru
    Lørenskog 4
    2
    6
  • 03 mai 2024 - 19:30
    Eidsvold IF 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Eidsvold IF 2
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    6
    3
  • 04 mai 2024 - 11:45
    Lillestrøm 4 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Lillestrøm 4
    Aurskog/Finstadbru
    2
    1
  • 06 mai 2024 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Bjørkelangen Blå
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Bjørkelangen Blå
    0
    0
  • 06 mai 2024 - 18:00
    Rælingen Gul (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Hvit
    Rælingen Gul
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    0
    0
  • 06 mai 2024 - 18:30
    Gjelleråsen 3 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Gjelleråsen 3
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    3
    2
  • 06 mai 2024 - 18:45
    Funnefoss/Vormsund 2 + (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 +
    Funnefoss/Vormsund 2 +
    Aurskog/Finstadbru 2 +
    7
    1
  • 06 mai 2024 - 19:00
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Bjørkelangen Rød
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Bjørkelangen Rød
    0
    0
  • 07 mai 2024 - 17:30
    Fet Rød (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Hvit
    Fet Rød
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    0
    0
  • 07 mai 2024 - 17:30
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Kurland Rød
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Kurland Rød
    0
    0
  • 07 mai 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Blaker Rød
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Blaker Rød
    0
    0
  • 07 mai 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Bjørkelangen
    Aurskog/Finstadbru
    Bjørkelangen
    1
    3
  • 07 mai 2024 - 18:45
    Lørenskog 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru +
    Lørenskog 2
    Aurskog/Finstadbru +
    4
    7
  • 07 mai 2024 - 19:00
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Enebakk
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Enebakk
    0
    0
  • 07 mai 2024 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Rælingen 2 *
    Aurskog/Finstadbru
    Rælingen 2 *
    0
    8
  • 07 mai 2024 - 20:15
    Gjelleråsen 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Gjelleråsen 2
    Aurskog/Finstadbru
    3
    7
  • 07 mai 2024 - 20:15
    Funnefoss/Vormsund 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Funnefoss/Vormsund 2
    Aurskog/Finstadbru
    3
    1
  • 08 mai 2024 - 17:00
    Fet Blå (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Fet Blå
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    0
    0
  • 08 mai 2024 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru 2 (H) vs. (B) Ullensaker/Kisa 4
    Aurskog/Finstadbru 2
    Ullensaker/Kisa 4
    0
    4
  • 08 mai 2024 - 18:30
    Kløfta (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Hvit
    Kløfta
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    0
    0
  • 08 mai 2024 - 19:00
    Setskog Rød (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Setskog Rød
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    0
    0
  • 08 mai 2024 - 20:00
    Aurskog/Finstadbru 2 7er (H) vs. (B) Fet 3
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Fet 3
    1
    7
  • 08 mai 2024 - 20:15
    Bjerke + (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru +
    Bjerke +
    Aurskog/Finstadbru +
    4
    0
  • 08 mai 2024 - 20:15
    Hakadal (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2
    Hakadal
    Aurskog/Finstadbru 2
    1
    6
  • 09 mai 2024 - 13:00
    Søndre Høland Hvit (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Rosa
    Søndre Høland Hvit
    Aurskog/Finstadbru Rosa
    0
    0
  • 09 mai 2024 - 17:45
    Fet Gul (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Hvit
    Fet Gul
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    0
    0
  • 10 mai 2024 - 17:00
    Fet Svart (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Rød
    Fet Svart
    Aurskog/Finstadbru Rød
    0
    0
  • 11 mai 2024 - 11:00
    Fet Hvit (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Hvit
    Fet Hvit
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    0
    0
  • 11 mai 2024 - 11:45
    Fjellhamar Rød (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Fjellhamar Rød
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    0
    0
  • 12 mai 2024 - 11:15
    Fjellhamar Hvit (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Fjellhamar Hvit
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    0
    0
  • 12 mai 2024 - 16:40
    Fjellhamar 3 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2
    Fjellhamar 3
    Aurskog/Finstadbru 2
    5
    5
  • 13 mai 2024 - 17:00
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Søndre Høland Hvit
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Søndre Høland Hvit
    0
    0
  • 13 mai 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Sørum
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Sørum
    0
    0
  • 13 mai 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru + (H) vs. (B) Nittedal *
    Aurskog/Finstadbru +
    Nittedal *
    2
    4
  • 13 mai 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru Rosa (H) vs. (B) Fet Rød
    Aurskog/Finstadbru Rosa
    Fet Rød
    0
    0
  • 13 mai 2024 - 19:00
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Sørumsand Rød
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Sørumsand Rød
    0
    0
  • 13 mai 2024 - 20:15
    Løvenstad 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Løvenstad 2
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 13 mai 2024 - 20:15
    Frogner (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Frogner
    Aurskog/Finstadbru
    1
    1
  • 13 mai 2024 - 20:30
    Rælingen 3 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2
    Rælingen 3
    Aurskog/Finstadbru 2
    3
    3
  • 14 mai 2024 - 17:00
    Aurskog/Finstadbru + (H) vs. (B) Rælingen 2
    Aurskog/Finstadbru +
    Rælingen 2
    7
    0
  • 14 mai 2024 - 17:30
    Leirsund Gul (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Leirsund Gul
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    0
    0
  • 14 mai 2024 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Enebakk Gul
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Enebakk Gul
    0
    0
  • 14 mai 2024 - 18:30
    Dalen Gul (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Dalen Gul
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    1
    8
  • 14 mai 2024 - 18:30
    Frogner (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Frogner
    Aurskog/Finstadbru
    4
    2
  • 14 mai 2024 - 19:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Fet
    Aurskog/Finstadbru
    Fet
    2
    0
  • 14 mai 2024 - 20:15
    Dal 2 9er (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Dal 2 9er
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    1
    0
  • 15 mai 2024 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Fjellhamar Blå
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Fjellhamar Blå
    0
    0
  • 15 mai 2024 - 18:00
    Lørenskog Blå (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Lørenskog Blå
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    0
    0
  • 15 mai 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru 2 + (H) vs. (B) Fjellhamar 2
    Aurskog/Finstadbru 2 +
    Fjellhamar 2
    3
    2
  • 15 mai 2024 - 19:00
    Enebakk (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Enebakk
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 15 mai 2024 - 19:05
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Løvenstad oransje
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Løvenstad oransje
    0
    0
  • 16 mai 2024 - 17:00
    Fet Hvit (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Fet Hvit
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    0
    0
  • 16 mai 2024 - 18:30
    Nittedal Rød (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Hvit
    Nittedal Rød
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    0
    0
  • 19 mai 2024 - 18:00
    Fet Hvit (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Rosa
    Fet Hvit
    Aurskog/Finstadbru Rosa
    0
    0
  • 20 mai 2024 - 15:30
    Fjellhamar Blå (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Hvit
    Fjellhamar Blå
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    0
    0
  • 20 mai 2024 - 16:00
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Lørenskog Brun
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Lørenskog Brun
    0
    0
  • 20 mai 2024 - 17:00
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Rælingen Rød
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Rælingen Rød
    0
    0
  • 20 mai 2024 - 17:15
    Skjetten (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru +
    Skjetten
    Aurskog/Finstadbru +
    1
    6
  • 20 mai 2024 - 17:45
    Søndre Høland 5er (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Hvit
    Søndre Høland 5er
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    0
    0
  • 20 mai 2024 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Nittedal Hvit
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Nittedal Hvit
    0
    0
  • 20 mai 2024 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Bøn
    Aurskog/Finstadbru
    Bøn
    1
    3
  • 21 mai 2024 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Fet Gul
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Fet Gul
    0
    0
  • 21 mai 2024 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Bjørkelangen Hvit
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Bjørkelangen Hvit
    0
    0
  • 21 mai 2024 - 19:15
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Lillestrøm 2
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Lillestrøm 2
    0
    0
  • 21 mai 2024 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Gjelleråsen 3
    Aurskog/Finstadbru
    Gjelleråsen 3
    0
    15
  • 21 mai 2024 - 20:15
    Hvam (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Hvam
    Aurskog/Finstadbru
    3
    2
  • 22 mai 2024 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru 2 (H) vs. (B) Gjelleråsen 2
    Aurskog/Finstadbru 2
    Gjelleråsen 2
    4
    0
  • 22 mai 2024 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Frogner Blå
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Frogner Blå
    0
    0
  • 22 mai 2024 - 18:00
    Kurland Rød (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Hvit
    Kurland Rød
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    0
    0
  • 22 mai 2024 - 18:30
    Bjørkelangen Hvit (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Bjørkelangen Hvit
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    0
    0
  • 22 mai 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Hakadal Hvit
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Hakadal Hvit
    2
    8
  • 22 mai 2024 - 20:15
    Frogner (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru +
    Frogner
    Aurskog/Finstadbru +
    8
    2
  • 22 mai 2024 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru 2 (H) vs. (B) Enebakk
    Aurskog/Finstadbru 2
    Enebakk
    2
    5
  • 23 mai 2024 - 17:30
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Fet Rød
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Fet Rød
    0
    0
  • 23 mai 2024 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Rød (H) vs. (B) Gjelleråsen Hvit
    Aurskog/Finstadbru Rød
    Gjelleråsen Hvit
    0
    0
  • 23 mai 2024 - 20:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Løvenstad 2
    Aurskog/Finstadbru
    Løvenstad 2
    1
    9
  • 24 mai 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Strømmen 2
    Aurskog/Finstadbru
    Strømmen 2
    1
    6
  • 24 mai 2024 - 18:45
    Gjerdrum (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 +
    Gjerdrum
    Aurskog/Finstadbru 2 +
    1
    1
  • 26 mai 2024 - 13:00
    Kurland Hvit (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Hvit
    Kurland Hvit
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    0
    0
  • 27 mai 2024 - 17:00
    Nittedal Rød (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Nittedal Rød
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    0
    0
  • 27 mai 2024 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Sørumsand Hvit
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Sørumsand Hvit
    0
    0
  • 27 mai 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Lørenskog Rosa
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Lørenskog Rosa
    0
    0
  • 27 mai 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru + (H) vs. (B) Sørumsand
    Aurskog/Finstadbru +
    Sørumsand
    4
    0
  • 27 mai 2024 - 20:00
    Sørumsand (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Sørumsand
    Aurskog/Finstadbru
    2
    1
  • 28 mai 2024 - 17:30
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Fet Hvit
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Fet Hvit
    0
    0
  • 28 mai 2024 - 18:00
    Fet Hvit (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Fet Hvit
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    0
    0
  • 28 mai 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru 2 + (H) vs. (B) Kløfta 2
    Aurskog/Finstadbru 2 +
    Kløfta 2
    2
    5
  • 28 mai 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru Rosa (H) vs. (B) Sørumsand Rød+
    Aurskog/Finstadbru Rosa
    Sørumsand Rød+
    0
    0
  • 28 mai 2024 - 19:00
    Eidsvold TF Blå (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Eidsvold TF Blå
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    0
    0
  • 28 mai 2024 - 20:30
    Skedsmo 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Skedsmo 2
    Aurskog/Finstadbru
    4
    5
  • 29 mai 2024 - 18:00
    Strømmen Grå (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Strømmen Grå
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    0
    0
  • 29 mai 2024 - 18:15
    Gjerdrum (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Gjerdrum
    Aurskog/Finstadbru
    5
    4
  • 29 mai 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Raumnes & Årnes Blå
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Raumnes & Årnes Blå
    0
    0
  • 29 mai 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru + (H) vs. (B) Hakadal
    Aurskog/Finstadbru +
    Hakadal
    6
    2
  • 29 mai 2024 - 19:00
    Løvenstad Oransje (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Hvit
    Løvenstad Oransje
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    0
    0
  • 29 mai 2024 - 19:30
    Enebakk (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2
    Enebakk
    Aurskog/Finstadbru 2
    2
    4
  • 30 mai 2024 - 18:00
    Skjetten Grønn (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Skjetten Grønn
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    0
    0
  • 30 mai 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Blaker
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Blaker
    0
    0
  • 30 mai 2024 - 20:00
    Ullensaker/Kisa 2 * (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Ullensaker/Kisa 2 *
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 30 mai 2024 - 20:15
    Løvenstad 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2
    Løvenstad 2
    Aurskog/Finstadbru 2
    0
    0
  • 01 juni 2024 - 12:00
    Skedsmo gul (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Skedsmo gul
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    0
    0
  • 02 juni 2024 - 11:30
    Skjetten 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 +
    Skjetten 2
    Aurskog/Finstadbru 2 +
    0
    0
  • 02 juni 2024 - 12:15
    Skedsmo Rød (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Hvit
    Skedsmo Rød
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    0
    0
  • 02 juni 2024 - 13:00
    Kurland Svart (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Rød
    Kurland Svart
    Aurskog/Finstadbru Rød
    0
    0
  • 03 juni 2024 - 18:00
    Strømmen Rød (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Hvit
    Strømmen Rød
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    0
    0
  • 03 juni 2024 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Rosa
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Aurskog/Finstadbru Rosa
    0
    0
  • 03 juni 2024 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Rosa
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Aurskog/Finstadbru Rosa
    0
    0
  • 03 juni 2024 - 18:30
    Funnefoss/Vormsund + (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru +
    Funnefoss/Vormsund +
    Aurskog/Finstadbru +
    0
    0
  • 03 juni 2024 - 19:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Gjelleråsen 2
    Aurskog/Finstadbru
    Gjelleråsen 2
    0
    0
  • 03 juni 2024 - 20:15
    Søndre Høland (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Søndre Høland
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 04 juni 2024 - 17:45
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Strømmen Rød
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Strømmen Rød
    0
    0
  • 04 juni 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Rælingen 3
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Rælingen 3
    0
    0
  • 04 juni 2024 - 19:00
    Enebakk Blå (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Hvit
    Enebakk Blå
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    0
    0
  • 04 juni 2024 - 19:00
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Gjelleråsen Rød
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Gjelleråsen Rød
    0
    0
  • 05 juni 2024 - 17:00
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Lillestrøm Hvit
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Lillestrøm Hvit
    0
    0
  • 05 juni 2024 - 17:55
    Rælingen Gul (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Rælingen Gul
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    0
    0
  • 05 juni 2024 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Gjelleråsen Hvit
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Gjelleråsen Hvit
    0
    0
  • 05 juni 2024 - 19:00
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Skedsmo 2
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Skedsmo 2
    0
    0
  • 05 juni 2024 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru 2 (H) vs. (B) Skogbygda
    Aurskog/Finstadbru 2
    Skogbygda
    0
    0
  • 06 juni 2024 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Lillestrøm Brun
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Lillestrøm Brun
    0
    0
  • 06 juni 2024 - 19:00
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Sørumsand Rød
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Sørumsand Rød
    0
    0
  • 07 juni 2024 - 18:00
    Lillestrøm 3 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Lillestrøm 3
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    0
    0
  • 07 juni 2024 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Rød (H) vs. (B) Lørenskog Mørkeblå
    Aurskog/Finstadbru Rød
    Lørenskog Mørkeblå
    0
    0
  • 08 juni 2024 - 13:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Søndre Høland
    Aurskog/Finstadbru
    Søndre Høland
    0
    0
  • 09 juni 2024 - 16:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Løvenstad 2
    Aurskog/Finstadbru
    Løvenstad 2
    0
    0
  • 10 juni 2024 - 17:00
    Rælingen Blå (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Rosa
    Rælingen Blå
    Aurskog/Finstadbru Rosa
    0
    0
  • 10 juni 2024 - 18:00
    Lørenskog Gul (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Hvit
    Lørenskog Gul
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    0
    0
  • 10 juni 2024 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Lørenskog Hvit
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Lørenskog Hvit
    0
    0
  • 10 juni 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Fet Blå
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Fet Blå
    0
    0
  • 10 juni 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru 2 7er (H) vs. (B) Bjørkelangen 2
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Bjørkelangen 2
    0
    0
  • 10 juni 2024 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Skjetten 2
    Aurskog/Finstadbru
    Skjetten 2
    0
    0
  • 11 juni 2024 - 17:30
    Sørumsand Rød+ (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Hvit
    Sørumsand Rød+
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    0
    0
  • 11 juni 2024 - 17:45
    Rælingen 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Rælingen 2
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    0
    0
  • 11 juni 2024 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Skedsmo 2
    Aurskog/Finstadbru
    Skedsmo 2
    0
    0
  • 11 juni 2024 - 18:00
    Raumnes & Årnes Blå (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Raumnes & Årnes Blå
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    0
    0
  • 11 juni 2024 - 18:00
    Fjellhamar Rød (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Fjellhamar Rød
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    0
    0
  • 11 juni 2024 - 18:30
    Hakadal Hvit (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Hakadal Hvit
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    0
    0
  • 11 juni 2024 - 19:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Bøn
    Aurskog/Finstadbru
    Bøn
    0
    0
  • 12 juni 2024 - 17:30
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Frogner Lilla
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Frogner Lilla
    0
    0
  • 12 juni 2024 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru 2 (H) vs. (B) Fet 3
    Aurskog/Finstadbru 2
    Fet 3
    0
    0
  • 12 juni 2024 - 18:00
    Lørenskog Grønn (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Lørenskog Grønn
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    0
    0
  • 12 juni 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Sørumsand Rød
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Sørumsand Rød
    0
    0
  • 12 juni 2024 - 19:00
    Enebakk (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Hvit
    Enebakk
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    0
    0
  • 12 juni 2024 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Lørenskog 3
    Aurskog/Finstadbru
    Lørenskog 3
    0
    0
  • 12 juni 2024 - 20:15
    Frogner (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2
    Frogner
    Aurskog/Finstadbru 2
    0
    0
  • 13 juni 2024 - 17:30
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Sørum
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Sørum
    0
    0
  • 13 juni 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Skjetten 4
    Aurskog/Finstadbru
    Skjetten 4
    0
    0
  • 13 juni 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru 2 + (H) vs. (B) Skjetten 3
    Aurskog/Finstadbru 2 +
    Skjetten 3
    0
    0
  • 14 juni 2024 - 18:15
    Nittedal 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Nittedal 2
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    0
    0
  • 16 juni 2024 - 13:00
    Nittedal Rød (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Rød
    Nittedal Rød
    Aurskog/Finstadbru Rød
    0
    0
  • 16 juni 2024 - 14:15
    Ullensaker/Kisa Gul (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Hvit
    Ullensaker/Kisa Gul
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    0
    0
  • 17 juni 2024 - 17:30
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Rælingen Blå
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Rælingen Blå
    0
    0
  • 17 juni 2024 - 17:45
    Sørumsand Rød (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Hvit
    Sørumsand Rød
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    0
    0
  • 17 juni 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru + (H) vs. (B) Skedsmo
    Aurskog/Finstadbru +
    Skedsmo
    0
    0
  • 17 juni 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru Rosa (H) vs. (B) Rælingen Gul
    Aurskog/Finstadbru Rosa
    Rælingen Gul
    0
    0
  • 17 juni 2024 - 20:00
    Nittedal 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2
    Nittedal 2
    Aurskog/Finstadbru 2
    0
    0
  • 17 juni 2024 - 20:00
    Fet (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Fet
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 18 juni 2024 - 18:00
    Fjellhamar Rød (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Fjellhamar Rød
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    0
    0
  • 18 juni 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Rælingen blå
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Rælingen blå
    0
    0
  • 18 juni 2024 - 19:00
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Lørenskog Gul
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Lørenskog Gul
    0
    0
  • 18 juni 2024 - 20:00
    Leirsund (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Leirsund
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 18 juni 2024 - 20:15
    Sørumsand 2 9er (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Sørumsand 2 9er
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    0
    0
  • 19 juni 2024 - 17:00
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Rælingen Rød
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Rælingen Rød
    0
    0
  • 19 juni 2024 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Sørumsand Hvit
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Sørumsand Hvit
    0
    0
  • 19 juni 2024 - 18:45
    Skjetten (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Skjetten
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 19 juni 2024 - 19:00
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Skjetten Svart
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Skjetten Svart
    0
    0
  • 19 juni 2024 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru 2 (H) vs. (B) Nittedal
    Aurskog/Finstadbru 2
    Nittedal
    0
    0
  • 20 juni 2024 - 18:00
    Bjørkelangen 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Bjørkelangen 2
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 20 juni 2024 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Rød (H) vs. (B) Frogner Rød
    Aurskog/Finstadbru Rød
    Frogner Rød
    0
    0
  • 20 juni 2024 - 19:00
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Rælingen Hvit
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Rælingen Hvit
    0
    0
  • 20 juni 2024 - 19:00
    Lørenskog Lilla (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Hvit
    Lørenskog Lilla
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    0
    0
  • 21 juni 2024 - 18:45
    Rælingen (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru +
    Rælingen
    Aurskog/Finstadbru +
    0
    0
  • 21 juni 2024 - 19:30
    Fet 3 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Fet 3
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 22 juni 2024 - 13:00
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Kurland Rød
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Kurland Rød
    0
    0
  • 23 juni 2024 - 12:15
    Fjellhamar Hvit (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Fjellhamar Hvit
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    0
    0
  • 24 juni 2024 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Dalen Svart
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Dalen Svart
    0
    0
  • 25 juni 2024 - 19:30
    Bjørkelangen 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Bjørkelangen 2
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 27 juni 2024 - 20:15
    Strømmen 3 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2
    Strømmen 3
    Aurskog/Finstadbru 2
    0
    0
  • 12 august 2024 - 18:30
    Frogner 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru +
    Frogner 2
    Aurskog/Finstadbru +
    0
    0
  • 13 august 2024 - 18:30
    Gjerdrum (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Gjerdrum
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 13 august 2024 - 19:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Gjerdrum
    Aurskog/Finstadbru
    Gjerdrum
    0
    0
  • 14 august 2024 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru 2 (H) vs. (B) Sørumsand
    Aurskog/Finstadbru 2
    Sørumsand
    0
    0
  • 15 august 2024 - 19:00
    Lørenskog 3 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Lørenskog 3
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 18 august 2024 - 19:00
    Sørumsand 2 9er (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Sørumsand 2 9er
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 19 august 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru + (H) vs. (B) Ullensaker/Kisa
    Aurskog/Finstadbru +
    Ullensaker/Kisa
    0
    0
  • 20 august 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Hvam
    Aurskog/Finstadbru
    Hvam
    0
    0
  • 20 august 2024 - 20:15
    Gjelleråsen 4 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Gjelleråsen 4
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    0
    0
  • 20 august 2024 - 20:15
    Bjerke (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Bjerke
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 21 august 2024 - 18:45
    Aurskog/Finstadbru 2 + (H) vs. (B) Fet 2
    Aurskog/Finstadbru 2 +
    Fet 2
    0
    0
  • 21 august 2024 - 19:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Frogner 2
    Aurskog/Finstadbru
    Frogner 2
    0
    0
  • 21 august 2024 - 20:15
    Bjørkelangen (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Bjørkelangen
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 22 august 2024 - 20:15
    Strømmen (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2
    Strømmen
    Aurskog/Finstadbru 2
    0
    0
  • 23 august 2024 - 19:00
    Søndre Høland 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2
    Søndre Høland 2
    Aurskog/Finstadbru 2
    0
    0
  • 23 august 2024 - 20:00
    Fjellhamar 3 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Fjellhamar 3
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 24 august 2024 - 15:00
    Lørenskog 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Lørenskog 2
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 26 august 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Rælingen 2*
    Aurskog/Finstadbru
    Rælingen 2*
    0
    0
  • 26 august 2024 - 18:30
    Gjelleråsen 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru +
    Gjelleråsen 2
    Aurskog/Finstadbru +
    0
    0
  • 26 august 2024 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Gjelleråsen 2
    Aurskog/Finstadbru
    Gjelleråsen 2
    0
    0
  • 27 august 2024 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru 2 (H) vs. (B) Rælingen 3
    Aurskog/Finstadbru 2
    Rælingen 3
    0
    0
  • 27 august 2024 - 20:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Funnefoss/Vormsund 2
    Aurskog/Finstadbru
    Funnefoss/Vormsund 2
    0
    0
  • 28 august 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Eidsvold TF
    Aurskog/Finstadbru
    Eidsvold TF
    0
    0
  • 28 august 2024 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru 2 (H) vs. (B) Hakadal
    Aurskog/Finstadbru 2
    Hakadal
    0
    0
  • 29 august 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Lillestrøm 4
    Aurskog/Finstadbru
    Lillestrøm 4
    0
    0
  • 29 august 2024 - 18:45
    Kurland (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 +
    Kurland
    Aurskog/Finstadbru 2 +
    0
    0
  • 29 august 2024 - 20:00
    Aurskog/Finstadbru 2 7er (H) vs. (B) Eidsvold IF 2
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Eidsvold IF 2
    0
    0
  • 01 september 2024 - 18:00
    Lørenskog 4 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Lørenskog 4
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 02 september 2024 - 18:30
    Fet 3 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Fet 3
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    0
    0
  • 02 september 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru + (H) vs. (B) Lørenskog 2
    Aurskog/Finstadbru +
    Lørenskog 2
    0
    0
  • 03 september 2024 - 18:00
    Bjørkelangen (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Bjørkelangen
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 03 september 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru 2 + (H) vs. (B) Nittedal 2
    Aurskog/Finstadbru 2 +
    Nittedal 2
    0
    0
  • 03 september 2024 - 20:15
    Rælingen 2 * (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Rælingen 2 *
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 03 september 2024 - 20:15
    Fet (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Fet
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 04 september 2024 - 19:00
    Løvenstad 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Løvenstad 2
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 04 september 2024 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru 2 (H) vs. (B) Rælingen 3
    Aurskog/Finstadbru 2
    Rælingen 3
    0
    0
  • 08 september 2024 - 13:00
    Nittedal * (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru +
    Nittedal *
    Aurskog/Finstadbru +
    0
    0
  • 08 september 2024 - 14:00
    Enebakk (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2
    Enebakk
    Aurskog/Finstadbru 2
    0
    0
  • 09 september 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru 2 7er (H) vs. (B) Dal 2 9er
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Dal 2 9er
    0
    0
  • 09 september 2024 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Frogner
    Aurskog/Finstadbru
    Frogner
    0
    0
  • 10 september 2024 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Frogner
    Aurskog/Finstadbru
    Frogner
    0
    0
  • 10 september 2024 - 19:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Hvam
    Aurskog/Finstadbru
    Hvam
    0
    0
  • 11 september 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Enebakk
    Aurskog/Finstadbru
    Enebakk
    0
    0
  • 11 september 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru + (H) vs. (B) Skjetten
    Aurskog/Finstadbru +
    Skjetten
    0
    0
  • 11 september 2024 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Løvenstad 2
    Aurskog/Finstadbru
    Løvenstad 2
    0
    0
  • 16 september 2024 - 18:30
    Sørumsand (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru +
    Sørumsand
    Aurskog/Finstadbru +
    0
    0
  • 16 september 2024 - 20:00
    Løvenstad 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Løvenstad 2
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 16 september 2024 - 20:15
    Bøn (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Bøn
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 17 september 2024 - 19:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Skedsmo 2
    Aurskog/Finstadbru
    Skedsmo 2
    0
    0
  • 18 september 2024 - 20:00
    Strømmen 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Strømmen 2
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 18 september 2024 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru 2 (H) vs. (B) Løvenstad 2
    Aurskog/Finstadbru 2
    Løvenstad 2
    0
    0
  • 20 september 2024 - 20:15
    Gjelleråsen 3 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Gjelleråsen 3
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 21 september 2024 - 14:00
    Skogbygda (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2
    Skogbygda
    Aurskog/Finstadbru 2
    0
    0
  • 23 september 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru + (H) vs. (B) Funnefoss/Vormsund +
    Aurskog/Finstadbru +
    Funnefoss/Vormsund +
    0
    0
  • 23 september 2024 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Søndre Høland
    Aurskog/Finstadbru
    Søndre Høland
    0
    0
  • 24 september 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Ullensaker/Kisa 2 *
    Aurskog/Finstadbru
    Ullensaker/Kisa 2 *
    0
    0
  • 24 september 2024 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Gjerdrum
    Aurskog/Finstadbru
    Gjerdrum
    0
    0
  • 24 september 2024 - 20:15
    Gjelleråsen 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Gjelleråsen 2
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 25 september 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Sørumsand
    Aurskog/Finstadbru
    Sørumsand
    0
    0
  • 25 september 2024 - 20:00
    Bjerke 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Bjerke 2
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    0
    0
  • 01 oktober 2024 - 19:30
    Søndre Høland (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Søndre Høland
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 02 oktober 2024 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru 2 (H) vs. (B) Frogner
    Aurskog/Finstadbru 2
    Frogner
    0
    0
  • 07 oktober 2024 - 20:00
    Aurskog/Finstadbru 2 7er (H) vs. (B) Lillestrøm 3
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Lillestrøm 3
    0
    0
  • 08 oktober 2024 - 20:15
    Bøn (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Bøn
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 09 oktober 2024 - 20:15
    Nittedal (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2
    Nittedal
    Aurskog/Finstadbru 2
    0
    0
  • 11 oktober 2024 - 19:30
    Skjetten 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Skjetten 2
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 13 oktober 2024 - 12:00
    Skedsmo (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru +
    Skedsmo
    Aurskog/Finstadbru +
    0
    0
  • 13 oktober 2024 - 16:30
    Lørenskog 3 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Lørenskog 3
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 14 oktober 2024 - 19:00
    Skedsmo 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Skedsmo 2
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 14 oktober 2024 - 20:00
    Bjørkelangen 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Bjørkelangen 2
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    0
    0
  • 15 oktober 2024 - 20:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Leirsund
    Aurskog/Finstadbru
    Leirsund
    0
    0
  • 16 oktober 2024 - 18:30
    Skjetten 4 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Skjetten 4
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 16 oktober 2024 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru 2 (H) vs. (B) Strømmen 3
    Aurskog/Finstadbru 2
    Strømmen 3
    0
    0
  • 21 oktober 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru + (H) vs. (B) Rælingen
    Aurskog/Finstadbru +
    Rælingen
    0
    0
  • 21 oktober 2024 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Fet 3
    Aurskog/Finstadbru
    Fet 3
    0
    0
  • 22 oktober 2024 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Skjetten
    Aurskog/Finstadbru
    Skjetten
    0
    0
  • 22 oktober 2024 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Fet
    Aurskog/Finstadbru
    Fet
    0
    0
  • 23 oktober 2024 - 18:45
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Bjørkelangen 2
    Aurskog/Finstadbru
    Bjørkelangen 2
    0
    0
  • 23 oktober 2024 - 20:00
    Aurskog/Finstadbru 2 7er (H) vs. (B) Sørumsand 2 9er
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Sørumsand 2 9er
    0
    0