Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Lør. 4 Des
kl 14:00 - 17:00
Melissa Marthinsen - 3 timer
Tir. 7 Des
kl 20:30 - 21:30
Marion Kilde Jenteansvarlig - 1 time
Foreldremøte J12
Tor. 9 Des
kl 19:00 - 22:00
Styremøte AFSK Fotball - 3 timer
Man. 13 Des
kl 18:00 - 20:00
Spillermøte a-lag - 2 timer
Tir. 14 Des
kl 18:00 - 22:00
AFSK hovedstyremøte
Tir. 14 Des
kl 18:30 - 21:30
Truls Syversen - 3 timer
Juleavslutning Afsk fotball J11
Tir. 11 Jan 2022
kl 18:00 - 22:00
AFSK hovedstyremøte
Fre. 21 Jan 2022
kl 19:00 - 18:30
AFSK innecup 2022
Aurskog-Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurveien 41 AFSK fotball
Påmeldingsfrist: 9. Jan 2022
AFSK INNECUP2020Aurskog-Finstadbru SK, har med…
Tir. 8 Feb 2022
kl 18:00 - 22:00
AFSK hovedstyremøte
Tir. 8 Mar 2022
kl 18:00 - 22:00
AFSK hovedstyremøte
Tir. 15 Mar 2022
kl 18:00 - 22:00
AFSK årsmøte
Tir. 15 Mar 2022
kl 18:00 - 22:00
AFSK årsmøte
Fre. 1 Apr 2022
kl 16:00 - 15:00
Bryllupsfest
Hege Nicolaysen, hegenic@hotmail.com
Tir. 12 Apr 2022
kl 18:00 - 22:00
AFSK hovedstyremøte
Tir. 26 Apr 2022
kl 18:00 - 21:00
Nina Hansen Styreleder i Seksjonssameie Myrvold Hageby - 3 timer
Leie klubbhus til Årsmøte for Seksjonssameie…
Fre. 29 Apr 2022
kl 16:00 - 16:00
Basketball turnering
Mini turnering basketball
Lør. 7 Mai 2022
kl 10:00 - 22:00
Mari-Ann Nilsdatter Wiik - 12 timer
Forberede og dekke til konfirmasjon
Søn. 8 Mai 2022
kl 10:00 - 22:00
Mari-Ann Nilsdatter Wiik - 12 timer
Konfirmasjon
Fre. 13 Mai 2022
kl 18:00 - 16:00
Selskap - slektstreff
Bjarne Fredriksen, Viken-slekta. 922 35 452
Lør. 4 Jun 2022
kl 10:00 - 20:00
Konfirmasjon søndag 5.juni
Per Helge Lien
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Lør. 4 Des
kl 14:00 - 17:00
Melissa Marthinsen - 3 timer
  Les mer  
Ons. 1 Des
kl 19:00 - 21:00
Markus Simonsson - 2 timer
Foreldremøte G16   Les mer  
Tir. 30 Nov
kl 20:30 - 21:30
Marion Kilde Jenteansvarlig - 1 time
Foreldremøte J12   Les mer  
Tir. 30 Nov
kl 19:00 - 21:00
Fellesmøte AFSK grupper
Klubbhuset, 80 pers.  
  Les mer  
Søn. 28 Nov
kl 10:00 - 14:00
Morten Rognan - 4 timer
Håndball - Pauserom G10   Les mer  
Lør. 27 Nov
kl 10:00 - 18:00
Morten Rognan - 8 timer
Minirunde 3, håndball - pauserom/ekstra…   Les mer  
Lør. 27 Nov
kl 10:00 - 18:00
Morten Rognan - 8 timer
Pauserom dommere håndball   Les mer  
Tor. 25 Nov
kl 19:30 - 21:00
Foreldremøte/spillermøte G16-G19 - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Ons. 24 Nov
kl 19:00 - 21:00
Sigurd Aas - 2 timer
Trenerforum fotball AFSK   Les mer  
Tir. 23 Nov
kl 18:00 - 22:00
AFSK hovedstyret
Kurs   Les mer  
Tir. 23 Nov
kl 17:30 - 22:00
Sameiet Myvoldfeltet B1 styremøte
Styremøte. Iren Gotten. Fakturaadresse BS…   Les mer  
Søn. 21 Nov
kl 10:00 - 14:00
Morten Rognan - 4 timer
Pauserom - J10   Les mer  
Tor. 18 Nov
kl 18:00 - 19:30
AFSK Fotball - A-lag - 1 time og 30 min.
Møte ifm AFSK InneCup 2022Ref. Per Helge Lien   Les mer  
Tir. 16 Nov
kl 20:30 - 21:30
Marion Kilde Jenteansvarlig - 1 time
Foreldremøte Jenter f.2010   Les mer  
Tir. 16 Nov
kl 19:30 - 20:30
Marion Kilde Jenteansvarlig - 1 time
  Les mer  
Man. 15 Nov
kl 18:00 - 22:00
Spiller møte. A-lag - 4 timer
  Les mer  
Søn. 14 Nov
kl 10:00 - 14:00
Morten Rognan - 4 timer
Håndball - Pauserom G10   Les mer  
Søn. 14 Nov
kl 10:00 - 22:00
Per Helge Lien - 12 timer
Skal brukes til cupen.   Les mer  
Lør. 13 Nov
kl 11:00 - 15:00
Stian Krogstad - 4 timer
Sesongavslutning G13   Les mer  
Lør. 13 Nov
kl 10:00 - 22:00
Per Helge Lien - 12 timer
Brukes til cupen   Les mer  
Tor. 11 Nov
kl 18:00 - 20:00
Morten Rognan - 2 timer
Styremøte håndball   Les mer  
Tir. 9 Nov
kl 18:00 - 22:00
AFSK hovedstyremøte
  Les mer  
Tir. 9 Nov
kl 16:30 - 18:00
Morten Rognan - 1 time og 30 min.
Foreldremøte håndballskolen 2015   Les mer  
Tor. 4 Nov
kl 20:00 - 21:00
Marion Kilde Jenteansvarlig - 1 time
  Les mer  
Tor. 4 Nov
kl 18:00 - 20:00
Lasse sletner - 2 timer
Foreldremøte G14/16   Les mer  
Tir. 2 Nov
kl 18:00 - 19:30
Foreldremøte basket
Mari Ann Wiik / Jeff Casper   Les mer  
Fre. 29 Okt
kl 17:00 - 22:00
AFSK sparebank Cup
Aurskog Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41 AFSK fotball Aurskog-Finstadbru Sportsklubb
AFSK Sparebank Cup returnerer i 2021 og vi fyller…   Les mer  
Fre. 29 Okt
kl 17:00 - 16:00
Selskap
Jørgen Kind 50 års lag   Les mer  
Tir. 26 Okt
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Fet 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 25 Okt
kl 20:00 - 22:00
G16 Foreldremøte - 2 timer
Foreldremøte G16   Les mer  
Man. 25 Okt
kl 19:00 - 20:00
Spiller møte. A-lag - 1 time
  Les mer  
Lør. 23 Okt
kl 12:00 - 15:00
Ulviken vannverk
Johnny Bergerud. 20 maks.   Les mer  
Tor. 21 Okt
kl 18:30 - 21:00
AKSK Fotball trener lagledermøtet
Klubbhuset, 80 pers.  
AKSK Fotball trener lagledermøtet   Les mer  
Tor. 21 Okt
kl 18:30 - 22:00
Trener lagledermøte Fotball - 3 timer og 30 min.
Trener lagledermøtet te fotball   Les mer  
Tor. 21 Okt
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Frogner 3 7er
Aursmoen kunstgress 9er A
  Les mer  
Ons. 20 Okt
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 7er - Lillestrøm 4
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Søn. 17 Okt
kl 16:00 - 17:24
Aurskog/Finstadbru - Bjerke
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Søn. 17 Okt
kl 10:00 - 14:00
Morten Rognan - 4 timer
Håndball - pauserom G10   Les mer  
Lør. 16 Okt
kl 18:00 - 23:30
AFSK fotballgruppa
  Les mer  
Tor. 14 Okt
kl 19:30 - 20:44
Aurskog/Finstadbru - Søndre Høland
Aursmoen kunstgress 7er A
  Les mer  
Tir. 12 Okt
kl 17:00 - 22:00
AFSK hovedstyremøte m ungdomsstyret
  Les mer  
Man. 11 Okt
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru 2 - Lørenskog 4
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 11 Okt
kl 19:30 - 22:00
Styremøte AFSK Fotball - 2 timer og 30 min.
Styremøte Fotball   Les mer  
Fre. 8 Okt
kl 17:00 - 17:00
Utleie til dåpsfest
Marianne Halla. mariannehalla82@gmail.com   Les mer  
Ons. 6 Okt
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Kurland
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 6 Okt
kl 18:00 - 20:00
A lag spillermøte kamp
Petter Lier   Les mer  
Søn. 3 Okt
kl 19:00 - 20:44
Aurskog/Finstadbru - Fet 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Søn. 3 Okt
kl 17:00 - 20:00
A lag spillermøte kamp
Petter Lier   Les mer  
Tor. 30 Sep
kl 20:30 - 22:14
Aurskog/Finstadbru 7er - Fet 3
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 30 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Søndre Høland Hvit
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tor. 30 Sep
kl 17:30 - 18:44
Aurskog/Finstadbru 2 - Skjetten 2
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Ons. 29 Sep
kl 18:30 - 19:44
Bjørkelangen - Sørumsand
Aursmoen kunstgress 9er A
  Les mer  
Ons. 29 Sep
kl 18:00 - 19:04
Aurskog/Finstadbru - Hvam
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 29 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Ytre Rælingen Blå
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Ons. 29 Sep
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Enebakk Grønn
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir. 28 Sep
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Nittedal
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir. 28 Sep
kl 19:00 - 22:00
Morten Rognan - 3 timer
Styremøte håndball   Les mer  
Man. 27 Sep
kl 20:15 - 21:29
Aurskog/Finstadbru - LSK Kvinner 3
Aursmoen kunstgress 7er A
  Les mer  
Man. 27 Sep
kl 20:00 - 22:00
Styremøte AFSK SKI - 2 timer
  Les mer  
Man. 27 Sep
kl 18:00 - 20:00
Trond Stenbakk - 2 timer
G16 SPILLERMØTE   Les mer  
Man. 27 Sep
kl 18:00 - 19:04
Aurskog/Finstadbru 2 - Fet 4
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Man. 27 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Nittedal Grønn
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Lør. 25 Sep
kl 13:00 - 15:00
Petter Gudbrand Karlsen - 2 timer
Bursdag for Emil, den tida av året gitt!   Les mer  
Tor. 23 Sep
kl 18:00 - 19:04
Aurskog/Finstadbru Grønn - Ytre Rælingen Blå
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 22 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm 3
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 22 Sep
kl 19:30 - 21:00
Marion Kilde Jenteansvarlig - 1 time og 30 min.
Møte   Les mer  
Ons. 22 Sep
kl 18:30 - 20:14
Aurskog/Finstadbru 7er - Enebakk
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 22 Sep
kl 18:00 - 20:00
A lag spillermøte kamp
Petter Lier   Les mer  
Ons. 22 Sep
kl 18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Eidsvold IF +
Aursmoen stadion gress
  Les mer  
Ons. 22 Sep
kl 18:00 - 19:04
Aurskog/Finstadbru Hvit - Rælingen Sort
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 22 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Høland Blå
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir. 21 Sep
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Rælingen 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir. 21 Sep
kl 19:00 - 20:00
Spillermøte G16 - 1 time
  Les mer  
Tir. 21 Sep
kl 19:00 - 20:14
Aurskog/Finstadbru - Sørum
Aursmoen kunstgress 7er A
  Les mer  
Tir. 21 Sep
kl 18:15 - 19:29
Aurskog/Finstadbru - Fet 2
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tir. 21 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Søndre Høland Sort
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir. 21 Sep
kl 17:00 - 21:00
LHL møte
Jon Syversen   Les mer  
Man. 20 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Rød - Setskog Gul
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Søn. 19 Sep
kl 20:00 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar
Aursmoen kunstgress 7er A
  Les mer  
Fre. 17 Sep
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Eidsvold TF
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Fre. 17 Sep
kl 18:00 - 18:30
Konfirmasjon
Hagbartsen   Les mer  
Tor. 16 Sep
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru 2 - Raumnes & Årnes
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 16 Sep
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 - Lillestrøm 2
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tor. 16 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Gjelleråsen Hvit
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 15 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Kløfta
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 15 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Gjelleråsen Grønn
Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Ons. 15 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Blaker Rød
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Ons. 15 Sep
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Gjelleråsen Sort
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir. 14 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Gjelleråsen 2
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tir. 14 Sep
kl 18:00 - 22:00
Hovedstyremøte
  Les mer  
Tir. 14 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Raumnes & Årnes Blå
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 13 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 7er - Gjerdrum +
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 13 Sep
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Hvam Rød
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 13 Sep
kl 18:30 - 21:00
Styremøte AFSK Fotball - 2 timer og 30 min.
  Les mer  
Man. 13 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru 2 - Høland
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Fre. 10 Sep
kl 18:00 - 18:30
Konfirmasjon
Hege og Stian Krogstad.   Les mer  
Tor. 9 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Gjerdrum 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 9 Sep
kl 18:00 - 20:00
A lag spillermøte kamp
  Les mer  
Ons. 8 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Rød - Skedsmo Rød
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Ons. 8 Sep
kl 18:15 - 19:29
Aurskog/Finstadbru - Hvam
Aursmoen kunstgress 7er A
  Les mer  
Ons. 8 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Lørenskog Gul
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir. 7 Sep
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Strømmen
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir. 7 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Hvit - Ytre Rælingen Blå
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Man. 6 Sep
kl 18:30 - 19:30
Morten Rognan - 1 time
Håndball J16   Les mer  
Fre. 3 Sep
kl 17:00 - 18:00
Marion Kilde Jenteansvarlig - 1 time
  Les mer  
Tor. 2 Sep
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru 2 - Skjetten 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 2 Sep
kl 19:00 - 20:04
Aurskog/Finstadbru Grønn - Aurskog/Finstadbru Hvit
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Tor. 2 Sep
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 - Hakadal 2
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tor. 2 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Funnefoss/Vormsund Hvit
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tor. 2 Sep
kl 18:00 - 21:00
Morten Rognan - 3 timer
Styremøte håndball   Les mer  
Tor. 2 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Haga Rød
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tor. 2 Sep
kl 17:30 - 19:00
Marion Kilde Jenteansvarlig - 1 time og 30 min.
Foreldremøte skolestartere   Les mer  
Ons. 1 Sep
kl 20:30 - 22:14
Aurskog/Finstadbru 7er - Nittedal
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 1 Sep
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Fjellhamar Gul
Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Ons. 1 Sep
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar 2 9er
Aursmoen kunstgress 9er A
  Les mer  
Ons. 1 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Skjetten
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 1 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Kløfta Hvit
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir. 31 Aug
kl 19:00 - 22:00
Morten Rognan - 3 timer
Styremøte Håndball   Les mer  
Tir. 31 Aug
kl 18:30 - 20:00
Morten Rognan - 1 time og 30 min.
Foreldremøte håndball, J10   Les mer  
Tir. 31 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Haga Brun
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 30 Aug
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Gjelleråsen Rød
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 30 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru 2 - Sørumsand 2
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Man. 30 Aug
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Gjerdrum
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Man. 30 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Bjørkelangen Hvit
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tor. 26 Aug
kl 19:30 - 20:34
Aurskog/Finstadbru Hvit - Sørumsand Hvit
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Tor. 26 Aug
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Gjelleråsen 3 7er
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tor. 26 Aug
kl 18:00 - 21:00
Dommerkurs Klubbdommer Fotball - 3 timer
Klubbdommer kurs Fotball   Les mer  
Tor. 26 Aug
kl 18:00 - 19:00
Ida marie skedsmo Holtet - 1 time
Foreldremøte fotball J8   Les mer  
Ons. 25 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Funnefoss/Vormsund 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 25 Aug
kl 19:00 - 20:30
A-Lag - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Ons. 25 Aug
kl 19:00 - 20:00
AFSK Fotball - A-lag - 1 time
  Les mer  
Ons. 25 Aug
kl 18:15 - 19:29
Aurskog/Finstadbru - Kløfta
Aursmoen kunstgress 7er A
  Les mer  
Ons. 25 Aug
kl 18:00 - 19:00
Sigurd Aas - 1 time
Møte med trenere Nittedal J15   Les mer  
Ons. 25 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Hakadal Gul
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir. 24 Aug
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir. 24 Aug
kl 18:00 - 20:00
Sigurd Aas - 2 timer
Trener og lagledermøte   Les mer  
Man. 23 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Rød - Fjellhamar Blå
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Søn. 22 Aug
kl 10:00 - 14:00
Truls Syversen - 4 timer
  Les mer  
Lør. 21 Aug
kl 10:00 - 22:00
Truls Syversen - 12 timer
  Les mer  
Fre. 20 Aug
kl 19:30 - 21:04
Aurskog/Finstadbru - Gjelleråsen 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 19 Aug
kl 19:30 - 21:00
Morten Rognan - 1 time og 30 min.
A-H Håndball   Les mer  
Tor. 19 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Rælingen Sort
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tor. 19 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Bjørkelangen Hvit
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Ons. 18 Aug
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru 2 - Kurland
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 18 Aug
kl 20:00 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Borgen
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Ons. 18 Aug
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Enebakk Hvit
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Ons. 18 Aug
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru - Fet 2
Aursmoen stadion gress
  Les mer  
Ons. 18 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Nittedal Blå
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 18 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Frogner Gul
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir. 17 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 7er - Hauerseter
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir. 17 Aug
kl 19:45 - 20:59
Aurskog/Finstadbru 2 - Gjelleråsen 3
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tir. 17 Aug
kl 19:00 - 20:30
G16 - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Tir. 17 Aug
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Fet Blå
Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Tir. 17 Aug
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Skårer
Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Tir. 17 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Bjørkelangen
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tir. 17 Aug
kl 18:00 - 22:00
AFSK hovedstyremøte
  Les mer  
Tir. 17 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Dal Grønn
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir. 17 Aug
kl 18:00 - 19:04
Aurskog/Finstadbru 2 - Dalen
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Tir. 17 Aug
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Fet Blå
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 16 Aug
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Nittedal Blå
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 16 Aug
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Bjørkelangen 2
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Man. 16 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Enebakk
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Man. 16 Aug
kl 17:30 - 18:30
AFSK G16 - 1 time
  Les mer  
Tor. 12 Aug
kl 18:00 - 21:00
Morten Rognan - 3 timer
Styremøte håndball   Les mer  
Ons. 11 Aug
kl 19:00 - 20:00
Spillermøte a-lag - 1 time
  Les mer  
Ons. 11 Aug
kl 17:30 - 20:00
Morten Rognan - 2 timer og 30 min.
A-H Håndball   Les mer  
Man. 9 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 7er - Strømmen 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir. 29 Jun
kl 19:00 - 22:00
Årsmøte Sameiet Nordjordet B5
Bernt Øystein Vormeland.   Les mer  
Søn. 27 Jun
kl 12:00 - 12:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Frogner Blå
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tor. 24 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Bjørkelangen 1
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 23 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Rød - Bjørkelangen Hvit
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Ons. 23 Jun
kl 17:00 - 20:30
Focus Dans
  Les mer  
Ons. 23 Jun
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Bjørkelangen Hvit
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir. 22 Jun
kl 19:30 - 22:00
Styremøte AFSK Fotball - 2 timer og 30 min.
  Les mer  
Tir. 22 Jun
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Aurskog/Finstadbru 2
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tir. 22 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Aurskog/Finstadbru 2
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tor. 17 Jun
kl 19:00 - 21:00
Sameiet Prestegårdstunet Tr 2 - 2 timer
  Les mer  
Tor. 17 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Høland Blå
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tor. 17 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Høland Blå
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tor. 17 Jun
kl 17:15 - 18:19
Aurskog/Finstadbru Rød - Søndre Høland Sort
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 16 Jun
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Frogner Rød
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Ons. 16 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Bjørkelangen 2
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 16 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Lillestrøm Rød
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Ons. 16 Jun
kl 17:00 - 20:30
Focus Dans
  Les mer  
Ons. 16 Jun
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Bjørkelangen Hvit
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir. 15 Jun
kl 20:30 - 21:30
John-André Eid Halvorsen - 1 time
Styremøte Skøytegruppa   Les mer  
Tir. 15 Jun
kl 20:00 - 22:00
AFSK ski
Styremøte skigruppa   Les mer  
Tir. 15 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Hvit - Bjørkelangen Rød
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Tor. 10 Jun
kl 18:30 - 19:24
Aurskog/Finstadbru Grønn - Søndre Høland Hvit
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tor. 10 Jun
kl 18:00 - 21:30
AFSK håndball styremøte
  Les mer  
Tor. 10 Jun
kl 18:00 - 21:00
Aurskog Høland Handball - 3 timer
  Les mer  
Tor. 10 Jun
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Aurskog/Finstadbru Grønn
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Ons. 9 Jun
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Bjørkelangen 2
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Ons. 9 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Haga Rød 5er
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 9 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Bjørkelangen Rød
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Ons. 9 Jun
kl 17:00 - 20:30
Focus Dans
  Les mer  
Ons. 9 Jun
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Bjørkelangen Rød
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir. 8 Jun
kl 19:30 - 20:34
Aurskog/Finstadbru - Høland
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tir. 8 Jun
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 - Bjørkelangen
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tir. 8 Jun
kl 18:15 - 19:19
Aurskog/Finstadbru 2 - Bjørkelangen
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline