Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Søn. 29. jan
17:00 - 18:30
Trening J14/15
Aursmoen kunstgress 9er A  
Søn. 29. jan
19:00 - 20:30
Trening G19
Aursmoen kunstgress  
Man. 30. jan
17:00 - 18:30
Trening G10
Aursmoen kunstgress 5er A  
Man. 30. jan
17:00 - 18:30
Trening G7
Aursmoen kunstgress 5er B  
Man. 30. jan
17:00 - 18:30
Trening G/J 9
Aursmoen kunstgress 5er C  
Man. 30. jan
17:00 - 18:30
Trening G13
Aursmoen kunstgress 5er D  
Man. 30. jan
18:30 - 20:00
Trening G16
Aursmoen kunstgress 5er D  
Man. 30. jan
18:30 - 20:00
Trening J14/15
Aursmoen kunstgress 5er A  
Man. 30. jan
18:30 - 20:00
Trening G12
Aursmoen kunstgress 5er C  
Man. 30. jan
18:30 - 20:00
Trening J12
Aursmoen kunstgress 5er B  
Man. 30. jan
20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Tir. 31. jan
18:00 - 19:30
Trening J8
Aursmoen kunstgress 5er A  
Tir. 31. jan
18:30 - 20:00
Trening J11
Aursmoen kunstgress 5er A  
Tir. 31. jan
18:30 - 20:00
Trening A-Lag Damer
Aursmoen kunstgress 5er D  
Tir. 31. jan
18:30 - 20:00
Trening G14
Aursmoen kunstgress 5er C  
Tir. 31. jan
18:30 - 20:00
Trening J13
Aursmoen kunstgress 5er B  
Tir. 31. jan
20:00 - 21:30
Trening G19
Aursmoen kunstgress  
Ons. 1. feb
17:00 - 18:30
Trening J16
Aursmoen kunstgress 5er D  
Ons. 1. feb
17:00 - 18:30
Trening G10
Aursmoen kunstgress 5er A  
Ons. 1. feb
17:00 - 18:30
Trening G/J 9
Aursmoen kunstgress 5er B  
Ons. 1. feb
17:00 - 18:30
Trening G13
Aursmoen kunstgress 5er C  
Ons. 1. feb
18:30 - 20:00
Trening G16
Aursmoen kunstgress 5er D  
Ons. 1. feb
18:30 - 20:00
Trening G12
Aursmoen kunstgress 5er C  
Ons. 1. feb
18:30 - 20:00
Trening J12
Aursmoen kunstgress 5er B  
Ons. 1. feb
18:30 - 20:00
Trening G11
Aursmoen kunstgress 5er A  
Ons. 1. feb
20:00 - 21:30
Trening A-lag
Aursmoen kunstgress  
Tor. 2. feb
17:00 - 18:30
Trening J10
Aursmoen kunstgress 5er A  
Tor. 2. feb
17:00 - 18:30
Trening G/J 7
Aursmoen kunstgress 5er B  
Tor. 2. feb
18:30 - 20:00
Trening G11
Aursmoen kunstgress 5er B  
Tor. 2. feb
18:30 - 20:00
Trening G14
Aursmoen kunstgress 5er C  
Tor. 2. feb
18:30 - 20:00
Trening J13
Aursmoen kunstgress 5er A  
Tor. 2. feb
18:30 - 20:00
Trening A-Lag Damer
Aursmoen kunstgress 5er D  
Tor. 2. feb
20:00 - 21:30
Trening G19
Aursmoen kunstgress  
Fre. 3. feb
17:00 - 18:30
Trening G13
Aursmoen kunstgress 9er A  
Søn. 5. feb
14:00 - 16:00
Treningskamp AFSK G16 - Ullern
Aursmoen kunstgress  
Søn. 5. feb
17:00 - 18:30
Trening J14/15
Aursmoen kunstgress 9er A  
Søn. 5. feb
19:00 - 20:30
Trening G19
Aursmoen kunstgress  
Man. 6. feb
17:00 - 18:30
Trening G10
Aursmoen kunstgress 5er A  
Man. 6. feb
17:00 - 18:30
Trening G13
Aursmoen kunstgress 5er D  
Man. 6. feb
17:00 - 18:30
Trening G/J 9
Aursmoen kunstgress 5er C  
Man. 6. feb
17:00 - 18:30
Trening G7
Aursmoen kunstgress 5er B  
Man. 6. feb
18:30 - 20:00
Trening J12
Aursmoen kunstgress 5er B  
Man. 6. feb
18:30 - 20:00
Trening G12
Aursmoen kunstgress 5er C  
Man. 6. feb
18:30 - 20:00
Trening J14/15
Aursmoen kunstgress 5er A  
Man. 6. feb
18:30 - 20:00
Trening G16
Aursmoen kunstgress 5er D  
Man. 6. feb
20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Tir. 7. feb
18:00 - 19:30
Trening J8
Aursmoen kunstgress 5er A  
Tir. 7. feb
18:30 - 20:00
Trening A-Lag Damer
Aursmoen kunstgress 5er D  
Tir. 7. feb
18:30 - 20:00
Trening J11
Aursmoen kunstgress 5er A  
Tir. 7. feb
18:30 - 20:00
Trening G14
Aursmoen kunstgress 5er C  
Tir. 7. feb
18:30 - 20:00
Trening J13
Aursmoen kunstgress 5er B  
Tir. 7. feb
20:00 - 21:30
Trening G19
Aursmoen kunstgress  
Ons. 8. feb
17:00 - 18:30
Trening J16
Aursmoen kunstgress 5er D  
Ons. 8. feb
17:00 - 18:30
Trening G10
Aursmoen kunstgress 5er A  
Ons. 8. feb
17:00 - 18:30
Trening G/J 9
Aursmoen kunstgress 5er B  
Ons. 8. feb
17:00 - 18:30
Trening G13
Aursmoen kunstgress 5er C  
Ons. 8. feb
18:30 - 20:00
Trening G16
Aursmoen kunstgress 5er D  
Ons. 8. feb
18:30 - 20:00
Trening G12
Aursmoen kunstgress 5er C  
Ons. 8. feb
18:30 - 20:00
Trening J12
Aursmoen kunstgress 5er B  
Ons. 8. feb
18:30 - 20:00
Trening G11
Aursmoen kunstgress 5er A  
Ons. 8. feb
20:00 - 21:30
Trening A-lag
Aursmoen kunstgress  
Tor. 9. feb
17:00 - 18:30
Trening J10
Aursmoen kunstgress 5er A  
Tor. 9. feb
17:00 - 18:30
Trening G/J 7
Aursmoen kunstgress 5er B  
Tor. 9. feb
18:30 - 20:00
Trening G11
Aursmoen kunstgress 5er B  
Tor. 9. feb
18:30 - 20:00
Trening G14
Aursmoen kunstgress 5er C  
Tor. 9. feb
18:30 - 20:00
Trening J13
Aursmoen kunstgress 5er A  
Tor. 9. feb
18:30 - 20:00
Trening A-Lag Damer
Aursmoen kunstgress 5er D  
Tor. 9. feb
20:00 - 21:30
Trening G19
Aursmoen kunstgress  
Tor. 9. feb
20:00 - 21:44
Aurskog/Finstadbru - Rælingen
  Aursmoen kunstgress
Fre. 10. feb
17:00 - 18:30
Trening G13
Aursmoen kunstgress 9er A  
Fre. 10. feb
18:00 - 20:00
Romerike mesterskapet J15 - Skedsmo
Aursmoen kunstgress  
Lør. 11. feb
13:00 - 15:00
Romerike Mesterskapet G19 - Lørenskog
Aursmoen kunstgress  
Søn. 12. feb
12:00 - 13:44
Aurskog/Finstadbru - Fet
  Aursmoen kunstgress
Søn. 12. feb
15:00 - 17:00
Treningkamp G19 - Ullkisa
Aursmoen kunstgress  
Søn. 12. feb
16:00 - 17:44
Aurskog/Finstadbru - Bjerke
  Aursmoen kunstgress
Søn. 12. feb
17:00 - 18:30
Trening J14/15
Aursmoen kunstgress 9er A  
Søn. 12. feb
19:00 - 20:30
Trening G19
Aursmoen kunstgress  
Man. 13. feb
17:00 - 18:30
Trening G10
Aursmoen kunstgress 5er A  
Man. 13. feb
17:00 - 18:30
Trening G13
Aursmoen kunstgress 5er D  
Man. 13. feb
17:00 - 18:30
Trening G/J 9
Aursmoen kunstgress 5er C  
Man. 13. feb
17:00 - 18:30
Trening G7
Aursmoen kunstgress 5er B  
Man. 13. feb
18:30 - 20:00
Trening J12
Aursmoen kunstgress 5er B  
Man. 13. feb
18:30 - 20:00
Trening G12
Aursmoen kunstgress 5er C  
Man. 13. feb
18:30 - 20:00
Trening J14/15
Aursmoen kunstgress 5er A  
Man. 13. feb
18:30 - 20:00
Trening G16
Aursmoen kunstgress 5er D  
Man. 13. feb
20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Tir. 14. feb
18:00 - 19:30
Trening J8
Aursmoen kunstgress 5er A  
Tir. 14. feb
18:30 - 20:00
Trening A-Lag Damer
Aursmoen kunstgress 5er D  
Tir. 14. feb
18:30 - 20:00
Trening J11
Aursmoen kunstgress 5er A  
Tir. 14. feb
18:30 - 20:00
Trening G14
Aursmoen kunstgress 5er C  
Tir. 14. feb
18:30 - 20:00
Trening J13
Aursmoen kunstgress 5er B  
Tir. 14. feb
20:00 - 21:30
Trening G19
Aursmoen kunstgress  
Ons. 15. feb
17:00 - 18:30
Trening J16
Aursmoen kunstgress 5er D  
Ons. 15. feb
17:00 - 18:30
Trening G10
Aursmoen kunstgress 5er A  
Ons. 15. feb
17:00 - 18:30
Trening G/J 9
Aursmoen kunstgress 5er B  
Ons. 15. feb
17:00 - 18:30
Trening G13
Aursmoen kunstgress 5er C  
Ons. 15. feb
18:30 - 20:00
Trening G16
Aursmoen kunstgress 5er D  
Ons. 15. feb
18:30 - 20:00
Trening G12
Aursmoen kunstgress 5er C  
Ons. 15. feb
18:30 - 20:00
Trening J12
Aursmoen kunstgress 5er B  
Ons. 15. feb
18:30 - 20:00
Trening G11
Aursmoen kunstgress 5er A  
Ons. 15. feb
20:00 - 21:30
Trening A-lag
Aursmoen kunstgress  
Tor. 16. feb
17:00 - 18:30
Trening J10
Aursmoen kunstgress 5er A  
Tor. 16. feb
17:00 - 18:30
Trening G/J 7
Aursmoen kunstgress 5er B  
Tor. 16. feb
18:30 - 20:00
Trening G11
Aursmoen kunstgress 5er B  
Tor. 16. feb
18:30 - 20:00
Trening G14
Aursmoen kunstgress 5er C  
Tor. 16. feb
18:30 - 20:00
Trening J13
Aursmoen kunstgress 5er A  
Tor. 16. feb
18:30 - 20:00
Trening A-Lag Damer
Aursmoen kunstgress 5er D  
Tor. 16. feb
20:00 - 21:30
Trening G19
Aursmoen kunstgress  
Fre. 17. feb
17:00 - 18:30
Trening G13
Aursmoen kunstgress 9er A  
Søn. 19. feb
17:00 - 18:30
Trening J14/15
Aursmoen kunstgress 9er A  
Søn. 19. feb
19:00 - 20:30
Trening G19
Aursmoen kunstgress  
Man. 20. feb
17:00 - 18:30
Trening G10
Aursmoen kunstgress 5er A  
Man. 20. feb
17:00 - 18:30
Trening G13
Aursmoen kunstgress 5er D  
Man. 20. feb
17:00 - 18:30
Trening G/J 9
Aursmoen kunstgress 5er C  
Man. 20. feb
17:00 - 18:30
Trening G7
Aursmoen kunstgress 5er B  
Man. 20. feb
18:30 - 20:00
Trening J12
Aursmoen kunstgress 5er B  
Man. 20. feb
18:30 - 20:00
Trening G12
Aursmoen kunstgress 5er C  
Man. 20. feb
18:30 - 20:00
Trening J14/15
Aursmoen kunstgress 5er A  
Man. 20. feb
18:30 - 20:00
Trening G16
Aursmoen kunstgress 5er D  
Man. 20. feb
20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Tir. 21. feb
18:00 - 19:30
Trening J8
Aursmoen kunstgress 5er A  
Tir. 21. feb
18:30 - 20:00
Trening A-Lag Damer
Aursmoen kunstgress 5er D  
Tir. 21. feb
18:30 - 20:00
Trening J11
Aursmoen kunstgress 5er A  
Tir. 21. feb
18:30 - 20:00
Trening G14
Aursmoen kunstgress 5er C  
Tir. 21. feb
18:30 - 20:00
Trening J13
Aursmoen kunstgress 5er B  
Tir. 21. feb
20:00 - 21:30
Trening G19
Aursmoen kunstgress  
Ons. 22. feb
17:00 - 18:30
Trening J16
Aursmoen kunstgress 5er D  
Ons. 22. feb
17:00 - 18:30
Trening G10
Aursmoen kunstgress 5er A  
Ons. 22. feb
17:00 - 18:30
Trening G/J 9
Aursmoen kunstgress 5er B  
Ons. 22. feb
17:00 - 18:30
Trening G13
Aursmoen kunstgress 5er C  
Ons. 22. feb
18:30 - 20:00
Trening G16
Aursmoen kunstgress 5er D  
Ons. 22. feb
18:30 - 20:00
Trening G12
Aursmoen kunstgress 5er C  
Ons. 22. feb
18:30 - 20:00
Trening J12
Aursmoen kunstgress 5er B  
Ons. 22. feb
18:30 - 20:00
Trening G11
Aursmoen kunstgress 5er A  
Ons. 22. feb
20:00 - 21:30
Trening A-lag
Aursmoen kunstgress  
Tor. 23. feb
17:00 - 18:30
Trening J10
Aursmoen kunstgress 5er A  
Tor. 23. feb
17:00 - 18:30
Trening G/J 7
Aursmoen kunstgress 5er B  
Tor. 23. feb
18:30 - 20:00
Trening G11
Aursmoen kunstgress 5er B  
Tor. 23. feb
18:30 - 20:00
Trening G14
Aursmoen kunstgress 5er C  
Tor. 23. feb
18:30 - 20:00
Trening J13
Aursmoen kunstgress 5er A  
Tor. 23. feb
18:30 - 20:00
Trening A-Lag Damer
Aursmoen kunstgress 5er D  
Tor. 23. feb
20:00 - 21:30
Trening G19
Aursmoen kunstgress  
Fre. 24. feb
17:00 - 18:30
Trening G13
Aursmoen kunstgress 9er A  
Søn. 26. feb
16:00 - 17:44
Aurskog/Finstadbru - Sand
  Aursmoen kunstgress
Søn. 26. feb
17:00 - 18:30
Trening J14/15
Aursmoen kunstgress 9er A  
Søn. 26. feb
19:00 - 20:30
Trening G19
Aursmoen kunstgress  
Man. 27. feb
17:00 - 18:30
Trening G10
Aursmoen kunstgress 5er A  
Man. 27. feb
17:00 - 18:30
Trening G13
Aursmoen kunstgress 5er D  
Man. 27. feb
17:00 - 18:30
Trening G/J 9
Aursmoen kunstgress 5er C  
Man. 27. feb
17:00 - 18:30
Trening G7
Aursmoen kunstgress 5er B  
Man. 27. feb
18:30 - 20:00
Trening J12
Aursmoen kunstgress 5er B  
Man. 27. feb
18:30 - 20:00
Trening G12
Aursmoen kunstgress 5er C  
Man. 27. feb
18:30 - 20:00
Trening J14/15
Aursmoen kunstgress 5er A  
Man. 27. feb
18:30 - 20:00
Trening G16
Aursmoen kunstgress 5er D  
Man. 27. feb
20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Tir. 28. feb
18:00 - 19:30
Trening J8
Aursmoen kunstgress 5er A  
Tir. 28. feb
18:30 - 20:00
Trening A-Lag Damer
Aursmoen kunstgress 5er D  
Tir. 28. feb
18:30 - 20:00
Trening J11
Aursmoen kunstgress 5er A  
Tir. 28. feb
18:30 - 20:00
Trening G14
Aursmoen kunstgress 5er C  
Tir. 28. feb
18:30 - 20:00
Trening J13
Aursmoen kunstgress 5er B  
Tir. 28. feb
20:00 - 21:30
Trening G19
Aursmoen kunstgress  
Ons. 1. mar
17:00 - 18:30
Trening J16
Aursmoen kunstgress 5er D  
Ons. 1. mar
17:00 - 18:30
Trening G10
Aursmoen kunstgress 5er A  
Ons. 1. mar
17:00 - 18:30
Trening G/J 9
Aursmoen kunstgress 5er B  
Ons. 1. mar
17:00 - 18:30
Trening G13
Aursmoen kunstgress 5er C  
Ons. 1. mar
18:30 - 20:00
Trening G16
Aursmoen kunstgress 5er D  
Ons. 1. mar
18:30 - 20:00
Trening G12
Aursmoen kunstgress 5er C  
Ons. 1. mar
18:30 - 20:00
Trening J12
Aursmoen kunstgress 5er B  
Ons. 1. mar
18:30 - 20:00
Trening G11
Aursmoen kunstgress 5er A  
Ons. 1. mar
20:00 - 21:30
Trening A-lag
Aursmoen kunstgress  
Tor. 2. mar
17:00 - 18:30
Trening J10
Aursmoen kunstgress 5er A  
Tor. 2. mar
17:00 - 18:30
Trening G/J 7
Aursmoen kunstgress 5er B  
Tor. 2. mar
18:30 - 20:00
Trening G11
Aursmoen kunstgress 5er B  
Tor. 2. mar
18:30 - 20:00
Trening G14
Aursmoen kunstgress 5er C  
Tor. 2. mar
18:30 - 20:00
Trening J13
Aursmoen kunstgress 5er A  
Tor. 2. mar
18:30 - 20:00
Trening A-Lag Damer
Aursmoen kunstgress 5er D  
Tor. 2. mar
20:00 - 21:30
Trening G19
Aursmoen kunstgress  
Fre. 3. mar
17:00 - 18:30
Trening G13
Aursmoen kunstgress 9er A  
Søn. 5. mar
17:00 - 18:30
Trening J14/15
Aursmoen kunstgress 9er A  
Søn. 5. mar
19:00 - 20:30
Trening G19
Aursmoen kunstgress  
Man. 6. mar
17:00 - 18:30
Trening G10
Aursmoen kunstgress 5er A  
Man. 6. mar
17:00 - 18:30
Trening G/J 9
Aursmoen kunstgress 5er C  
Man. 6. mar
17:00 - 18:30
Trening G7
Aursmoen kunstgress 5er B  
Man. 6. mar
17:00 - 18:30
Trening G13
Aursmoen kunstgress 5er D  
Man. 6. mar
18:30 - 20:00
Trening G16
Aursmoen kunstgress 5er D  
Man. 6. mar
18:30 - 20:00
Trening G12
Aursmoen kunstgress 5er C  
Man. 6. mar
18:30 - 20:00
Trening J12
Aursmoen kunstgress 5er B  
Man. 6. mar
18:30 - 20:00
Trening J14/15
Aursmoen kunstgress 5er A  
Man. 6. mar
20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Tir. 7. mar
18:00 - 19:30
Trening J8
Aursmoen kunstgress 5er A  
Tir. 7. mar
18:30 - 20:00
Trening A-Lag Damer
Aursmoen kunstgress 5er D  
Tir. 7. mar
18:30 - 20:00
Trening J11
Aursmoen kunstgress 5er A  
Tir. 7. mar
18:30 - 20:00
Trening G14
Aursmoen kunstgress 5er C  
Tir. 7. mar
18:30 - 20:00
Trening J13
Aursmoen kunstgress 5er B  
Tir. 7. mar
20:00 - 21:30
Trening G19
Aursmoen kunstgress  
Ons. 8. mar
17:00 - 18:30
Trening J16
Aursmoen kunstgress 5er D  
Ons. 8. mar
17:00 - 18:30
Trening G10
Aursmoen kunstgress 5er A  
Ons. 8. mar
17:00 - 18:30
Trening G/J 9
Aursmoen kunstgress 5er B  
Ons. 8. mar
17:00 - 18:30
Trening G13
Aursmoen kunstgress 5er C  
Ons. 8. mar
18:30 - 20:00
Trening G16
Aursmoen kunstgress 5er D  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fre. 27. jan
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Trening G13
Aursmoen kunstgress 9er A  
  Les mer  
Ons. 25. jan
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Trening J16
Aursmoen kunstgress 5er D  
  Les mer  
Tir. 24. jan
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
Trening J8
Aursmoen kunstgress 5er A  
  Les mer  
Tir. 17. jan
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
Trening J8
Aursmoen kunstgress 5er A  
  Les mer  
Tir. 10. jan
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
Trening J8
Aursmoen kunstgress 5er A  
  Les mer  
Tir. 3. jan
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
Trening J8
Aursmoen kunstgress 5er A  
  Les mer  
Tir. 27. des 2022
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
Trening J8
Aursmoen kunstgress 5er A  
  Les mer  
Tir. 20. des 2022
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
Trening J8
Aursmoen kunstgress 5er A  
  Les mer  
Tir. 13. des 2022
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
Trening J8
Aursmoen kunstgress 5er A  
  Les mer  
Tir. 6. des 2022
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
Trening J8
Aursmoen kunstgress 5er A  
  Les mer  
Tir. 29. nov 2022
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
Trening J8
Aursmoen kunstgress 5er A  
  Les mer  
Tir. 22. nov 2022
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Trening J8
Aursmoen kunstgress 5er A  
  Les mer  
Tir. 15. nov 2022
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Trening J8
Aursmoen kunstgress 5er A  
  Les mer  
Søn. 13. nov 2022
15:00 - 17:00
kl 15:00 - 17:00
Treningskamp G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor. 27. okt 2022
19:00 - 20:24
kl 19:00 - 20:24
Aurskog/Finstadbru - Skjetten
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 27. okt 2022
18:30 - 20:30
kl 18:30 - 20:30
Kvalik kamp 1. Div AFSK G14 - Skjetten
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor. 20. okt 2022
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor. 20. okt 2022
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
AFSK G19 gruppe 2
Aursmoen kunstgress 9er A  
  Les mer  
Ons. 19. okt 2022
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Laget
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir. 18. okt 2022
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Man. 17. okt 2022
20:15 - 21:49
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Skedsmo 3
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 17. okt 2022
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Lag
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Søn. 16. okt 2022
17:00 - 18:24
kl 17:00 - 18:24
Aurskog/Finstadbru - Ullensaker/Kisa
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Lør. 15. okt 2022
13:00 - 14:44
kl 13:00 - 14:44
Aurskog/Finstadbru - Skårer
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Lør. 15. okt 2022
13:00 - 14:04
kl 13:00 - 14:04
Aurskog/Finstadbru Grønn - Kurland Rød
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tor. 13. okt 2022
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Ons. 12. okt 2022
20:15 - 21:29
kl 20:15 - 21:29
Aurskog/Finstadbru - LSK Kvinner 3
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 12. okt 2022
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Laget
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir. 11. okt 2022
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Aurskog-Høland 2
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir. 11. okt 2022
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir. 11. okt 2022
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Rælingen 2
  Aursmoen kunstgress 9er A
  Les mer  
Man. 10. okt 2022
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Lag
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Man. 10. okt 2022
19:30 - 21:14
kl 19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Raumnes & Årnes 2
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 10. okt 2022
18:00 - 19:24
kl 18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar 2
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Søn. 9. okt 2022
17:00 - 18:14
kl 17:00 - 18:14
Aurskog/Finstadbru - Lørenskog 3
  Aursmoen kunstgress 9er A
  Les mer  
Søn. 9. okt 2022
13:00 - 14:14
kl 13:00 - 14:14
Aurskog/Finstadbru - Kurland
  Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Tor. 6. okt 2022
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Ons. 5. okt 2022
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Laget
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir. 4. okt 2022
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir. 4. okt 2022
19:30 - 21:14
kl 19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Søndre Høland
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 3. okt 2022
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Lag
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Lør. 1. okt 2022
13:00 - 14:14
kl 13:00 - 14:14
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Funnefoss/Vormsund
  Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Lør. 1. okt 2022
11:00 - 12:34
kl 11:00 - 12:34
Aurskog/Finstadbru - Nittedal 2
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 29. sep 2022
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor. 29. sep 2022
18:00 - 19:04
kl 18:00 - 19:04
Aurskog/Finstadbru - Setskog
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tor. 29. sep 2022
17:30 - 18:44
kl 17:30 - 18:44
Aurskog/Finstadbru - Gjelleråsen 2 7er
  Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Ons. 28. sep 2022
20:15 - 21:29
kl 20:15 - 21:29
Aurskog/Finstadbru - Sørum
  Aursmoen kunstgress 7er B
  Les mer  
Ons. 28. sep 2022
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Laget
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Ons. 28. sep 2022
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Lørenskog 2
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 28. sep 2022
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Hvam Sort
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Ons. 28. sep 2022
17:45 - 18:49
kl 17:45 - 18:49
Aurskog/Finstadbru - Rælingen
  Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Tir. 27. sep 2022
20:15 - 21:29
kl 20:15 - 21:29
Aurskog/Finstadbru - Funnefoss/Vormsund
  Aursmoen kunstgress 9er A
  Les mer  
Tir. 27. sep 2022
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir. 27. sep 2022
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru 2 - Kløfta 2
  Aursmoen kunstgress 7er B
  Les mer  
Tir. 27. sep 2022
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Raumnes & Årnes Hvit
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 26. sep 2022
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 - Enebakk
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 26. sep 2022
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Lag
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Man. 26. sep 2022
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Nittedal Gul
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 26. sep 2022
17:30 - 18:34
kl 17:30 - 18:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Nittedal Blå
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Søn. 25. sep 2022
15:00 - 16:24
kl 15:00 - 16:24
Aurskog/Finstadbru - Kurland
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Lør. 24. sep 2022
15:00 - 16:44
kl 15:00 - 16:44
Aurskog/Finstadbru - Skjetten 2
  Aursmoen stadion gress
  Les mer  
Tor. 22. sep 2022
20:15 - 21:49
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Holter 2
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 22. sep 2022
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Ons. 21. sep 2022
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Laget
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Ons. 21. sep 2022
19:30 - 21:14
kl 19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 21. sep 2022
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Hvam Sort
  Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Ons. 21. sep 2022
17:00 - 18:04
kl 17:00 - 18:04
Aurskog/Finstadbru Hvit - Sørumsand Rød
  Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Tir. 20. sep 2022
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir. 20. sep 2022
18:00 - 19:14
kl 18:00 - 19:14
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Borgen
  Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tir. 20. sep 2022
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Blå - Lillestrøm Blå
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 19. sep 2022
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Gjelleråsen 2
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 19. sep 2022
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Lag
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Man. 19. sep 2022
18:00 - 19:24
kl 18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm 2
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 19. sep 2022
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Nittedal Rød
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tor. 15. sep 2022
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor. 15. sep 2022
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Hakadal 2
  Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tor. 15. sep 2022
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Hvit - Rælingen Hvit
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 14. sep 2022
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Laget
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Ons. 14. sep 2022
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Gjelleråsen Grønn
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 14. sep 2022
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Bjørkelangen
  Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Ons. 14. sep 2022
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Funnefoss/Vormsund Rød
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Ons. 14. sep 2022
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Gjelleråsen Grønn
  Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Tir. 13. sep 2022
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir. 13. sep 2022
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Gjelleråsen 2
  Aursmoen kunstgress 9er B
  Les mer  
Tir. 13. sep 2022
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm
  Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Tir. 13. sep 2022
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Bøn
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tir. 13. sep 2022
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Funnefoss/Vormsund
  Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Tir. 13. sep 2022
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Eidsvold TF Blå
  Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Tir. 13. sep 2022
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 9
Aursmoen Sletta 5er  
  Les mer  
Man. 12. sep 2022
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 - Lørenskog 4
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 12. sep 2022
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Lag
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Man. 12. sep 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening Jenter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Man. 12. sep 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 11
Aursmoen st. gress 9er A  
  Les mer  
Man. 12. sep 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening J13/14
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Man. 12. sep 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening G14/G15
Aursmoen kunstgress 9er A  
  Les mer  
Man. 12. sep 2022
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Skjetten 2 7er
  Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Man. 12. sep 2022
18:30 - 20:04
kl 18:30 - 20:04
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand 2 9er
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 12. sep 2022
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Blå - Fjellhamar Hvit
  Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Man. 12. sep 2022
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Kløfta Grønn
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 12. sep 2022
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Trening G12
Aursmoen st. gress 9er A  
  Les mer  
Man. 12. sep 2022
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter/Gutter 8
Aursmoen Sletta 5er  
  Les mer  
Man. 12. sep 2022
17:00 - 18:04
kl 17:00 - 18:04
Aurskog/Finstadbru - Haga
  Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Søn. 11. sep 2022
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor. 8. sep 2022
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor. 8. sep 2022
19:30 - 20:00
kl 19:30 - 20:00
Trening A-laget
Aursmoen stadion gress  
  Les mer  
Tor. 8. sep 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening Jenter 11
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tor. 8. sep 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening G13
Aursmoen st. gress 9er A  
  Les mer  
Tor. 8. sep 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening Damelag
Aursmoen kunstgress 9er A  
  Les mer  
Tor. 8. sep 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening J12
Aursmoen st. gress 9er B  
  Les mer  
Tor. 8. sep 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tor. 8. sep 2022
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Gjelleråsen Hvit
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tor. 8. sep 2022
18:00 - 19:24
kl 18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Skedsmo
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 8. sep 2022
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 6/Gutter 6
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Tor. 8. sep 2022
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Trening g12
Aursmoen st. gress 9er A  
  Les mer  
Tor. 8. sep 2022
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 9
Aursmoen Sletta 5er  
  Les mer  
Tor. 8. sep 2022
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 6
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tor. 8. sep 2022
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 6
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Ons. 7. sep 2022
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Laget
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Ons. 7. sep 2022
19:00 - 20:24
kl 19:00 - 20:24
Aurskog/Finstadbru - Nittedal
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 7. sep 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening Jenter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Ons. 7. sep 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 11
Aursmoen st. gress 9er A  
  Les mer  
Ons. 7. sep 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening G14/G15
Aursmoen kunstgress 9er A  
  Les mer  
Ons. 7. sep 2022
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Lørenskog Grønn
  Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Ons. 7. sep 2022
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 9
Aursmoen Sletta 5er  
  Les mer  
Tir. 6. sep 2022
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir. 6. sep 2022
19:30 - 21:14
kl 19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Aurskog-Høland 2
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir. 6. sep 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening Damelaget
Aursmoen kunstgress 9er A  
  Les mer  
Tir. 6. sep 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening Jenter 11
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tir. 6. sep 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tir. 6. sep 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening J12
Aursmoen st. gress 9er B  
  Les mer  
Tir. 6. sep 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening G13
Aursmoen st. gress 9er A  
  Les mer  
Tir. 6. sep 2022
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 9
Aursmoen Sletta 5er  
  Les mer  
Man. 5. sep 2022
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Lillestrøm 3
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 5. sep 2022
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Lag
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Man. 5. sep 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening Jenter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Man. 5. sep 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening J13/14
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Man. 5. sep 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 11
Aursmoen st. gress 9er A  
  Les mer  
Man. 5. sep 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening G14/G15
Aursmoen kunstgress 9er A  
  Les mer  
Man. 5. sep 2022
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand
  Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Man. 5. sep 2022
18:00 - 19:24
kl 18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Sand
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 5. sep 2022
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Trening G12
Aursmoen st. gress 9er A  
  Les mer  
Man. 5. sep 2022
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter/Gutter 8
Aursmoen Sletta 5er  
  Les mer  
Søn. 4. sep 2022
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Fre. 2. sep 2022
18:30 - 20:04
kl 18:30 - 20:04
Aurskog/Finstadbru - Kløfta 2
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 1. sep 2022
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Rælingen 2
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 1. sep 2022
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor. 1. sep 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening G13
Aursmoen st. gress 9er A  
  Les mer  
Tor. 1. sep 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening Damelag
Aursmoen kunstgress 9er A  
  Les mer  
Tor. 1. sep 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening Jenter 11
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tor. 1. sep 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening A-laget
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tor. 1. sep 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening J12
Aursmoen st. gress 9er B  
  Les mer  
Tor. 1. sep 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tor. 1. sep 2022
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Fet Blå
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tor. 1. sep 2022
17:30 - 18:24
kl 17:30 - 18:24
Aurskog/Finstadbru Blå - Fet Blå
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tor. 1. sep 2022
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 9
Aursmoen Sletta 5er  
  Les mer  
Tor. 1. sep 2022
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 6
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tor. 1. sep 2022
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 6
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tor. 1. sep 2022
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Trening g12
Aursmoen st. gress 9er A  
  Les mer  
Tor. 1. sep 2022
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 6/Gutter 6
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Ons. 31. aug 2022
20:15 - 21:29
kl 20:15 - 21:29
Aurskog/Finstadbru - Hvam 2
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 31. aug 2022
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Laget
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Ons. 31. aug 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening G14/G15
Aursmoen kunstgress 9er A  
  Les mer  
Ons. 31. aug 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening Jenter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Ons. 31. aug 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 11
Aursmoen st. gress 9er A  
  Les mer  
Ons. 31. aug 2022
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Åkrene
  Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Ons. 31. aug 2022
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Sørumsand Blå
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 31. aug 2022
18:30 - 19:24
kl 18:30 - 19:24
Aurskog/Finstadbru Grønn - Borgen Blå
  Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Ons. 31. aug 2022
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Fet Gul
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Ons. 31. aug 2022
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 9
Aursmoen Sletta 5er  
  Les mer  
Tir. 30. aug 2022
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir. 30. aug 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening Damelaget
Aursmoen kunstgress 9er A  
  Les mer  
Tir. 30. aug 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening G13
Aursmoen st. gress 9er A  
  Les mer  
Tir. 30. aug 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tir. 30. aug 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening J12
Aursmoen st. gress 9er B  
  Les mer  
Tir. 30. aug 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening Jenter 11
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tir. 30. aug 2022
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Raumnes & Årnes
  Aursmoen kunstgress 9er B
  Les mer  
Tir. 30. aug 2022
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar 3
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tir. 30. aug 2022
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Hvit - Dal Sort
  Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Tir. 30. aug 2022
18:30 - 19:24
kl 18:30 - 19:24
Aurskog/Finstadbru Hvit - Gjelleråsen Rød
  Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Tir. 30. aug 2022
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 9
Aursmoen Sletta 5er  
  Les mer  
Man. 29. aug 2022
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 - Løvenstad 2
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 29. aug 2022
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Lag
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Man. 29. aug 2022
19:00 - 19:54
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Kurland Rød
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 29. aug 2022
19:00 - 20:04
kl 19:00 - 20:04
Aurskog/Finstadbru - Haga
  Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Man. 29. aug 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 11
Aursmoen st. gress 9er A  
  Les mer  
Man. 29. aug 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening G14/G15
Aursmoen kunstgress 9er A  
  Les mer  
Man. 29. aug 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening Jenter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Man. 29. aug 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening J13/14
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Man. 29. aug 2022
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Borgen Blå
  Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Man. 29. aug 2022
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Trening G12
Aursmoen st. gress 9er A  
  Les mer  
Man. 29. aug 2022
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter/Gutter 8
Aursmoen Sletta 5er  
  Les mer  
Søn. 28. aug 2022
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Søn. 28. aug 2022
18:00 - 19:24
kl 18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Rælingen
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 25. aug 2022
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor. 25. aug 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening Damelag
Aursmoen kunstgress 9er A  
  Les mer  
Tor. 25. aug 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening Jenter 11
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tor. 25. aug 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening G13
Aursmoen st. gress 9er A  
  Les mer  
Tor. 25. aug 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tor. 25. aug 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Trening J12
Aursmoen st. gress 9er B  
  Les mer  
Tor. 25. aug 2022
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 6/Gutter 6
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer