Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tor 2 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
Tor 2 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 11
Aursmoen stadion gress  
Tor 2 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 14
Aursmoen kunstgress  
Tor 2 Jul
kl 20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Tor 2 Jul
kl 20:00 - 21:30
Trening Gutter 16
Aursmoen st. gress 9er A  
Lør 4 Jul
kl 12:00 - 14:00
Trening A-lag
Aursmoen kunstgress  
Søn 5 Jul
kl 14:00 - 16:00
Trening AFSK Kvinner
Aursmoen kunstgress  
Søn 5 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 14
Aursmoen kunstgress  
Man 6 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
Man 6 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening J10
Aursmoen stadion gress  
Man 6 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 14
Aursmoen kunstgress  
Man 6 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Jenter 11
Aursmoen Sletta 7er A  
Man 6 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 12
Aursmoen st. gress 9er A  
Man 6 Jul
kl 19:30 - 20:00
Trening Jenter 12
Aursmoen stadion gress  
Man 6 Jul
kl 20:00 - 21:30
Trening A-lag
Aursmoen kunstgress  
Man 6 Jul
kl 20:00 - 21:30
Trening M-34
Aursmoen st. gress 9er A  
Tir 7 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening AFSK Kvinner
Aursmoen kunstgress  
Tir 7 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 8
Aursmoen Sletta 7er A  
Tir 7 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 8
Aursmoen Sletta 7er B  
Tir 7 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 16
Aursmoen kunstgress  
Tir 7 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 11
Aursmoen Sletta 7er A  
Tir 7 Jul
kl 20:00 - 21:30
Trening Gutter 19
Aursmoen kunstgress  
Ons 8 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 9
Aursmoen Sletta 7er A  
Ons 8 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter / Jenter 7 år
Aursmoen Sletta 7er A  
Ons 8 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter /Jenter 6
Aursmoen Sletta 5er  
Ons 8 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 9
Aursmoen Sletta 7er A  
Ons 8 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 12
Aursmoen st. gress 9er A  
Ons 8 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Jenter 11
Aursmoen st. gress 9er B  
Tor 9 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 10
Aursmoen stadion gress  
Tor 9 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 8
Aursmoen Sletta 7er A  
Tor 9 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 8
Aursmoen Sletta 7er B  
Tor 9 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening AFSK Kvinner
Aursmoen kunstgress  
Tor 9 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
Tor 9 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 14
Aursmoen kunstgress  
Tor 9 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 11
Aursmoen stadion gress  
Tor 9 Jul
kl 20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Tor 9 Jul
kl 20:00 - 21:30
Trening Gutter 16
Aursmoen st. gress 9er A  
Lør 11 Jul
kl 12:00 - 14:00
Trening A-lag
Aursmoen kunstgress  
Søn 12 Jul
kl 14:00 - 16:00
Trening AFSK Kvinner
Aursmoen kunstgress  
Søn 12 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 14
Aursmoen kunstgress  
Man 13 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
Man 13 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening J10
Aursmoen stadion gress  
Man 13 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 14
Aursmoen kunstgress  
Man 13 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Jenter 11
Aursmoen Sletta 7er A  
Man 13 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 12
Aursmoen st. gress 9er A  
Man 13 Jul
kl 19:30 - 20:00
Trening Jenter 12
Aursmoen stadion gress  
Man 13 Jul
kl 20:00 - 21:30
Trening A-lag
Aursmoen kunstgress  
Man 13 Jul
kl 20:00 - 21:30
Trening M-34
Aursmoen st. gress 9er A  
Tir 14 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening AFSK Kvinner
Aursmoen kunstgress  
Tir 14 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 8
Aursmoen Sletta 7er A  
Tir 14 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 8
Aursmoen Sletta 7er B  
Tir 14 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 16
Aursmoen kunstgress  
Tir 14 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 11
Aursmoen Sletta 7er A  
Tir 14 Jul
kl 20:00 - 21:30
Trening Gutter 19
Aursmoen kunstgress  
Ons 15 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 9
Aursmoen Sletta 7er A  
Ons 15 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter / Jenter 7 år
Aursmoen Sletta 7er A  
Ons 15 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter /Jenter 6
Aursmoen Sletta 5er  
Ons 15 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 9
Aursmoen Sletta 7er A  
Ons 15 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 12
Aursmoen st. gress 9er A  
Ons 15 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Jenter 11
Aursmoen st. gress 9er B  
Tor 16 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening AFSK Kvinner
Aursmoen kunstgress  
Tor 16 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 10
Aursmoen stadion gress  
Tor 16 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 8
Aursmoen Sletta 7er A  
Tor 16 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 8
Aursmoen Sletta 7er B  
Tor 16 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
Tor 16 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 11
Aursmoen stadion gress  
Tor 16 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 14
Aursmoen kunstgress  
Tor 16 Jul
kl 20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Tor 16 Jul
kl 20:00 - 21:30
Trening Gutter 16
Aursmoen st. gress 9er A  
Lør 18 Jul
kl 12:00 - 14:00
Trening A-lag
Aursmoen kunstgress  
Søn 19 Jul
kl 14:00 - 16:00
Trening AFSK Kvinner
Aursmoen kunstgress  
Man 20 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
Man 20 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening J10
Aursmoen stadion gress  
Man 20 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 14
Aursmoen kunstgress  
Man 20 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Jenter 11
Aursmoen Sletta 7er A  
Man 20 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 12
Aursmoen st. gress 9er A  
Man 20 Jul
kl 19:30 - 20:00
Trening Jenter 12
Aursmoen stadion gress  
Man 20 Jul
kl 20:00 - 21:30
Trening A-lag
Aursmoen kunstgress  
Man 20 Jul
kl 20:00 - 21:30
Trening M-34
Aursmoen st. gress 9er A  
Tir 21 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening AFSK Kvinner
Aursmoen kunstgress  
Tir 21 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 8
Aursmoen Sletta 7er A  
Tir 21 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 8
Aursmoen Sletta 7er B  
Tir 21 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 16
Aursmoen kunstgress  
Tir 21 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 11
Aursmoen Sletta 7er A  
Tir 21 Jul
kl 20:00 - 21:30
Trening Gutter 19
Aursmoen kunstgress  
Ons 22 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 9
Aursmoen Sletta 7er A  
Ons 22 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter / Jenter 7 år
Aursmoen Sletta 7er A  
Ons 22 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter /Jenter 6
Aursmoen Sletta 5er  
Ons 22 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 9
Aursmoen Sletta 7er A  
Ons 22 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 12
Aursmoen st. gress 9er A  
Ons 22 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Jenter 11
Aursmoen st. gress 9er B  
Tor 23 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening AFSK Kvinner
Aursmoen kunstgress  
Tor 23 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 10
Aursmoen stadion gress  
Tor 23 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 8
Aursmoen Sletta 7er A  
Tor 23 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 8
Aursmoen Sletta 7er B  
Tor 23 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
Tor 23 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 11
Aursmoen stadion gress  
Tor 23 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 14
Aursmoen kunstgress  
Tor 23 Jul
kl 20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Tor 23 Jul
kl 20:00 - 21:30
Trening Gutter 16
Aursmoen st. gress 9er A  
Lør 25 Jul
kl 12:00 - 14:00
Trening A-lag
Aursmoen kunstgress  
Søn 26 Jul
kl 14:00 - 16:00
Trening AFSK Kvinner
Aursmoen kunstgress  
Man 27 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
Man 27 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening J10
Aursmoen stadion gress  
Man 27 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 14
Aursmoen kunstgress  
Man 27 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 12
Aursmoen st. gress 9er A  
Man 27 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Jenter 11
Aursmoen Sletta 7er A  
Man 27 Jul
kl 19:30 - 20:00
Trening Jenter 12
Aursmoen stadion gress  
Man 27 Jul
kl 20:00 - 21:30
Trening A-lag
Aursmoen kunstgress  
Man 27 Jul
kl 20:00 - 21:30
Trening M-34
Aursmoen st. gress 9er A  
Tir 28 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening AFSK Kvinner
Aursmoen kunstgress  
Tir 28 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 8
Aursmoen Sletta 7er A  
Tir 28 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 8
Aursmoen Sletta 7er B  
Tir 28 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 16
Aursmoen kunstgress  
Tir 28 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 11
Aursmoen Sletta 7er A  
Tir 28 Jul
kl 20:00 - 21:30
Trening Gutter 19
Aursmoen kunstgress  
Ons 29 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 9
Aursmoen Sletta 7er A  
Ons 29 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter / Jenter 7 år
Aursmoen Sletta 7er A  
Ons 29 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter /Jenter 6
Aursmoen Sletta 5er  
Ons 29 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 9
Aursmoen Sletta 7er A  
Ons 29 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 12
Aursmoen st. gress 9er A  
Ons 29 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Jenter 11
Aursmoen st. gress 9er B  
Tor 30 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening AFSK Kvinner
Aursmoen kunstgress  
Tor 30 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 10
Aursmoen stadion gress  
Tor 30 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 8
Aursmoen Sletta 7er A  
Tor 30 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 8
Aursmoen Sletta 7er B  
Tor 30 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
Tor 30 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 11
Aursmoen stadion gress  
Tor 30 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 14
Aursmoen kunstgress  
Tor 30 Jul
kl 20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Tor 30 Jul
kl 20:00 - 21:30
Trening Gutter 16
Aursmoen st. gress 9er A  
Lør 1 Aug
kl 12:00 - 14:00
Trening A-lag
Aursmoen kunstgress  
Søn 2 Aug
kl 14:00 - 16:00
Trening AFSK Kvinner
Aursmoen kunstgress  
Man 3 Aug
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
Man 3 Aug
kl 17:00 - 18:30
Trening J10
Aursmoen stadion gress  
Man 3 Aug
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 14
Aursmoen kunstgress  
Man 3 Aug
kl 18:30 - 20:00
Trening Jenter 11
Aursmoen Sletta 7er A  
Man 3 Aug
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 12
Aursmoen st. gress 9er A  
Man 3 Aug
kl 19:30 - 20:00
Trening Jenter 12
Aursmoen stadion gress  
Man 3 Aug
kl 20:00 - 21:30
Trening A-lag
Aursmoen kunstgress  
Man 3 Aug
kl 20:00 - 21:30
Trening M-34
Aursmoen st. gress 9er A  
Man 3 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Frogner
  Aursmoen kunstgress
Tir 4 Aug
kl 17:00 - 18:30
Trening AFSK Kvinner
Aursmoen kunstgress  
Tir 4 Aug
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 8
Aursmoen Sletta 7er A  
Tir 4 Aug
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 8
Aursmoen Sletta 7er B  
Tir 4 Aug
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 16
Aursmoen kunstgress  
Tir 4 Aug
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 11
Aursmoen Sletta 7er A  
Tir 4 Aug
kl 20:00 - 21:30
Trening Gutter 19
Aursmoen kunstgress  
Ons 5 Aug
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 9
Aursmoen Sletta 7er A  
Ons 5 Aug
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter / Jenter 7 år
Aursmoen Sletta 7er A  
Ons 5 Aug
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter /Jenter 6
Aursmoen Sletta 5er  
Ons 5 Aug
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 9
Aursmoen Sletta 7er A  
Ons 5 Aug
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 12
Aursmoen st. gress 9er A  
Ons 5 Aug
kl 18:30 - 20:00
Trening Jenter 11
Aursmoen st. gress 9er B  
Ons 5 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Hvam
  Aursmoen kunstgress
Tor 6 Aug
kl 17:00 - 18:30
Trening AFSK Kvinner
Aursmoen kunstgress  
Tor 6 Aug
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 10
Aursmoen stadion gress  
Tor 6 Aug
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 8
Aursmoen Sletta 7er A  
Tor 6 Aug
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 8
Aursmoen Sletta 7er B  
Tor 6 Aug
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
Tor 6 Aug
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 11
Aursmoen stadion gress  
Tor 6 Aug
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 14
Aursmoen kunstgress  
Tor 6 Aug
kl 20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Tor 6 Aug
kl 20:00 - 21:30
Trening Gutter 16
Aursmoen st. gress 9er A  
Lør 8 Aug
kl 12:00 - 14:00
Trening A-lag
Aursmoen kunstgress  
Søn 9 Aug
kl 14:00 - 16:00
Trening AFSK Kvinner
Aursmoen kunstgress  
Man 10 Aug
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
Man 10 Aug
kl 17:00 - 18:30
Trening J10
Aursmoen stadion gress  
Man 10 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Svart - Gjerdrum Blå
  Aursmoen mini kg
Man 10 Aug
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 14
Aursmoen kunstgress  
Man 10 Aug
kl 18:30 - 20:00
Trening Jenter 11
Aursmoen Sletta 7er A  
Man 10 Aug
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 12
Aursmoen st. gress 9er A  
Man 10 Aug
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 - Enebakk 2
  Aursmoen st. gress 9er A
Man 10 Aug
kl 18:30 - 20:14
Aurskog/Finstadbru - Lørenskog 3
  Aursmoen kunstgress
Man 10 Aug
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 7er - Hvam 7er
  Aursmoen Sletta 7er A
Man 10 Aug
kl 19:30 - 20:00
Trening Jenter 12
Aursmoen stadion gress  
Man 10 Aug
kl 20:00 - 21:30
Trening A-lag
Aursmoen kunstgress  
Man 10 Aug
kl 20:00 - 21:30
Trening M-34
Aursmoen st. gress 9er A  
Tir 11 Aug
kl 17:00 - 18:30
Trening AFSK Kvinner
Aursmoen kunstgress  
Tir 11 Aug
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 8
Aursmoen Sletta 7er A  
Tir 11 Aug
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 8
Aursmoen Sletta 7er B  
Tir 11 Aug
kl 17:00 - 18:04
Aurskog/Finstadbru Hvit - Bjørkelangen hvit
  Aursmoen Sletta 7er A
Tir 11 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Blaker Blå
  Aursmoen Sletta 5er
Tir 11 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Bjørkelangen Hvit
  Aursmoen mini kg
Tir 11 Aug
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 16
Aursmoen kunstgress  
Tir 11 Aug
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 11
Aursmoen Sletta 7er A  
Tir 11 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Lørenskog
  Aursmoen Sletta 7er A
Tir 11 Aug
kl 19:45 - 20:49
Aurskog/Finstadbru 2 - Hakadal
  Aursmoen Sletta 7er A
Tir 11 Aug
kl 20:00 - 21:30
Trening Gutter 19
Aursmoen kunstgress  
Tir 11 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 - Setskog
  Aursmoen kunstgress
Ons 12 Aug
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 9
Aursmoen Sletta 7er A  
Ons 12 Aug
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter / Jenter 7 år
Aursmoen Sletta 7er A  
Ons 12 Aug
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter /Jenter 6
Aursmoen Sletta 5er  
Ons 12 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Bjørkelangen Rød
  Aursmoen mini kg
Ons 12 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Blaker Rød
  Aursmoen Sletta 5er
Ons 12 Aug
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 9
Aursmoen Sletta 7er A  
Ons 12 Aug
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 12
Aursmoen st. gress 9er A  
Ons 12 Aug
kl 18:30 - 20:00
Trening Jenter 11
Aursmoen st. gress 9er B  
Ons 12 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru 3 - Fet 2
  Aursmoen Sletta 7er A
Ons 12 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Blå - Gjelleråsen Sort
  Aursmoen Sletta 7er B
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tor 2 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening AFSK Kvinner
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor 2 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 10
Aursmoen stadion gress  
  Les mer  
Tor 2 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 8
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tor 2 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 8
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Ons 1 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 9
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Ons 1 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 12
Aursmoen st. gress 9er A  
  Les mer  
Ons 1 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Jenter 11
Aursmoen st. gress 9er B  
  Les mer  
Ons 1 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 9
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Ons 1 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter / Jenter 7 år
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Ons 1 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter /Jenter 6
Aursmoen Sletta 5er  
  Les mer  
Tir 30 Jun
kl 20:00 - 21:30
Trening Gutter 19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir 30 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 16
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir 30 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 11
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tir 30 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening AFSK Kvinner
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir 30 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 8
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tir 30 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 8
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Man 29 Jun
kl 20:00 - 21:30
Trening A-lag
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Man 29 Jun
kl 20:00 - 21:30
Trening M-34
Aursmoen st. gress 9er A  
  Les mer  
Man 29 Jun
kl 19:30 - 20:00
Trening Jenter 12
Aursmoen stadion gress  
  Les mer  
Man 29 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 14
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Man 29 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Jenter 11
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Man 29 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 12
Aursmoen st. gress 9er A  
  Les mer  
Man 29 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Man 29 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening J10
Aursmoen stadion gress  
  Les mer  
Søn 28 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 14
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Søn 28 Jun
kl 14:00 - 16:00
Trening AFSK Kvinner
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Lør 27 Jun
kl 12:00 - 14:00
Trening A-lag
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor 25 Jun
kl 20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor 25 Jun
kl 20:00 - 21:30
Trening Gutter 16
Aursmoen st. gress 9er A  
  Les mer  
Tor 25 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tor 25 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 11
Aursmoen stadion gress  
  Les mer  
Tor 25 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 14
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor 25 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening AFSK Kvinner
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor 25 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 8
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tor 25 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 8
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Tor 25 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 10
Aursmoen stadion gress  
  Les mer  
Ons 24 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 9
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Ons 24 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 12
Aursmoen st. gress 9er A  
  Les mer  
Ons 24 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Jenter 11
Aursmoen st. gress 9er B  
  Les mer  
Ons 24 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 9
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Ons 24 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter / Jenter 7 år
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Ons 24 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter /Jenter 6
Aursmoen Sletta 5er  
  Les mer  
Tir 23 Jun
kl 20:00 - 21:30
Trening Gutter 19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir 23 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 16
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir 23 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 11
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tir 23 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening AFSK Kvinner
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir 23 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 8
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tir 23 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 8
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Man 22 Jun
kl 20:00 - 21:30
Trening A-lag
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Man 22 Jun
kl 20:00 - 21:30
Trening M-34
Aursmoen st. gress 9er A  
  Les mer  
Man 22 Jun
kl 19:30 - 20:00
Trening Jenter 12
Aursmoen stadion gress  
  Les mer  
Man 22 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 14
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Man 22 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Jenter 11
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Man 22 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 12
Aursmoen st. gress 9er A  
  Les mer  
Man 22 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Man 22 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening J10
Aursmoen stadion gress  
  Les mer  
Søn 21 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 14
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Søn 21 Jun
kl 14:00 - 16:00
Trening AFSK Kvinner
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Lør 20 Jun
kl 12:00 - 14:00
Trening A-lag
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor 18 Jun
kl 20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor 18 Jun
kl 20:00 - 21:30
Trening Gutter 16
Aursmoen st. gress 9er A  
  Les mer  
Tor 18 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tor 18 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 11
Aursmoen stadion gress  
  Les mer  
Tor 18 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 14
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor 18 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening AFSK Kvinner
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor 18 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 10
Aursmoen stadion gress  
  Les mer  
Tor 18 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 8
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tor 18 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 8
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Ons 17 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 9
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Ons 17 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 12
Aursmoen st. gress 9er A  
  Les mer  
Ons 17 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Jenter 11
Aursmoen st. gress 9er B  
  Les mer  
Ons 17 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 9
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Ons 17 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter / Jenter 7 år
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Ons 17 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter /Jenter 6
Aursmoen Sletta 5er  
  Les mer  
Tir 16 Jun
kl 20:00 - 21:30
Trening Gutter 19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir 16 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 16
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir 16 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 11
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tir 16 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening AFSK Kvinner
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir 16 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 8
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tir 16 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 8
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Man 15 Jun
kl 20:00 - 21:30
Trening A-lag
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Man 15 Jun
kl 20:00 - 21:30
Trening M-34
Aursmoen st. gress 9er A  
  Les mer  
Man 15 Jun
kl 19:30 - 20:00
Trening Jenter 12
Aursmoen stadion gress  
  Les mer  
Man 15 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 14
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Man 15 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Jenter 11
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Man 15 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 12
Aursmoen st. gress 9er A  
  Les mer  
Man 15 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Man 15 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening J10
Aursmoen stadion gress  
  Les mer  
Søn 14 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 14
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Søn 14 Jun
kl 14:00 - 16:00
Trening AFSK Kvinner
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Lør 13 Jun
kl 12:00 - 14:00
Trening A-lag
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor 11 Jun
kl 20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor 11 Jun
kl 20:00 - 21:30
Trening Gutter 16
Aursmoen st. gress 9er A  
  Les mer  
Tor 11 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tor 11 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 11
Aursmoen stadion gress  
  Les mer  
Tor 11 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 14
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor 11 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening AFSK Kvinner
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor 11 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 10
Aursmoen stadion gress  
  Les mer  
Tor 11 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 8
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tor 11 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Gutter 8
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Ons 10 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 9
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Ons 10 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Gutter 12
Aursmoen st. gress 9er A  
  Les mer  
Ons 10 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Jenter 11
Aursmoen st. gress 9er B  
  Les mer  
Ons 10 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening Jenter 9
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Ons 10 Jun
kl 17:00 - 18:30