Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Lør. 1. okt
11:00 - 12:34
Aurskog/Finstadbru - Nittedal 2
  Aursmoen kunstgress
Lør. 1. okt
13:00 - 14:14
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Funnefoss/Vormsund
  Aursmoen st. gress 9er A
Søn. 2. okt
19:00 - 20:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
Man. 3. okt
17:00 - 18:30
Trening Jenter/Gutter 8
Aursmoen Sletta 5er  
Man. 3. okt
17:00 - 18:30
Trening G12
Aursmoen st. gress 9er A  
Man. 3. okt
18:30 - 20:00
Trening Gutter 11
Aursmoen st. gress 9er A  
Man. 3. okt
18:30 - 20:00
Trening Jenter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
Man. 3. okt
18:30 - 20:00
Trening G14/G15
Aursmoen kunstgress 9er A  
Man. 3. okt
18:30 - 20:00
Trening J13/14
Aursmoen kunstgress 9er B  
Man. 3. okt
20:00 - 21:30
Trening A- Lag
Aursmoen kunstgress  
Tir. 4. okt
17:00 - 18:30
Trening Gutter 9
Aursmoen Sletta 5er  
Tir. 4. okt
18:30 - 20:00
Trening Jenter 11
Aursmoen Sletta 7er A  
Tir. 4. okt
18:30 - 20:00
Trening Damelaget
Aursmoen kunstgress 9er A  
Tir. 4. okt
18:30 - 20:00
Trening Gutter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
Tir. 4. okt
18:30 - 20:00
Trening G13
Aursmoen st. gress 9er A  
Tir. 4. okt
18:30 - 20:00
Trening J12
Aursmoen st. gress 9er B  
Tir. 4. okt
19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Søndre Høland
  Aursmoen kunstgress
Tir. 4. okt
20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
Ons. 5. okt
17:00 - 18:30
Trening Gutter 9
Aursmoen Sletta 5er  
Ons. 5. okt
18:30 - 20:00
Trening G14/G15
Aursmoen kunstgress 9er A  
Ons. 5. okt
18:30 - 20:00
Trening Jenter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
Ons. 5. okt
18:30 - 20:00
Trening Gutter 11
Aursmoen st. gress 9er A  
Ons. 5. okt
20:00 - 21:30
Trening A- Laget
Aursmoen kunstgress  
Tor. 6. okt
17:00 - 18:30
Trening Gutter 6
Aursmoen Sletta 7er A  
Tor. 6. okt
17:00 - 18:30
Trening Jenter 9
Aursmoen Sletta 5er  
Tor. 6. okt
17:00 - 18:30
Trening Jenter 6
Aursmoen Sletta 7er A  
Tor. 6. okt
17:00 - 18:30
Trening Jenter 6/Gutter 6
Aursmoen Sletta 7er B  
Tor. 6. okt
17:00 - 18:30
Trening g12
Aursmoen st. gress 9er A  
Tor. 6. okt
18:30 - 20:00
Trening G13
Aursmoen st. gress 9er A  
Tor. 6. okt
18:30 - 20:00
Trening J12
Aursmoen st. gress 9er B  
Tor. 6. okt
18:30 - 20:00
Trening Gutter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
Tor. 6. okt
18:30 - 20:00
Trening Jenter 11
Aursmoen Sletta 7er A  
Tor. 6. okt
18:30 - 20:00
Trening Damelag
Aursmoen kunstgress 9er A  
Tor. 6. okt
20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
Søn. 9. okt
13:00 - 14:14
Aurskog/Finstadbru - Kurland
  Aursmoen st. gress 7er A
Søn. 9. okt
17:00 - 18:14
Aurskog/Finstadbru - Lørenskog 3
  Aursmoen kunstgress 9er A
Søn. 9. okt
19:00 - 20:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
Man. 10. okt
17:00 - 18:30
Trening Jenter/Gutter 8
Aursmoen Sletta 5er  
Man. 10. okt
17:00 - 18:30
Trening G12
Aursmoen st. gress 9er A  
Man. 10. okt
18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar 2
  Aursmoen kunstgress
Man. 10. okt
18:30 - 20:00
Trening Gutter 11
Aursmoen st. gress 9er A  
Man. 10. okt
18:30 - 20:00
Trening Jenter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
Man. 10. okt
18:30 - 20:00
Trening J13/14
Aursmoen kunstgress 9er B  
Man. 10. okt
18:30 - 20:00
Trening G14/G15
Aursmoen kunstgress 9er A  
Man. 10. okt
19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Raumnes & Årnes 2
  Aursmoen kunstgress
Man. 10. okt
20:00 - 21:30
Trening A- Lag
Aursmoen kunstgress  
Tir. 11. okt
17:00 - 18:30
Trening Gutter 9
Aursmoen Sletta 5er  
Tir. 11. okt
18:30 - 20:00
Trening Jenter 11
Aursmoen Sletta 7er A  
Tir. 11. okt
18:30 - 20:00
Trening Damelaget
Aursmoen kunstgress 9er A  
Tir. 11. okt
18:30 - 20:00
Trening Gutter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
Tir. 11. okt
18:30 - 20:00
Trening G13
Aursmoen st. gress 9er A  
Tir. 11. okt
18:30 - 20:00
Trening J12
Aursmoen st. gress 9er B  
Tir. 11. okt
18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Rælingen 2
  Aursmoen kunstgress 9er A
Tir. 11. okt
20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
Tir. 11. okt
20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Aurskog-Høland 2
  Aursmoen kunstgress
Ons. 12. okt
17:00 - 18:30
Trening Gutter 9
Aursmoen Sletta 5er  
Ons. 12. okt
18:30 - 20:00
Trening G14/G15
Aursmoen kunstgress 9er A  
Ons. 12. okt
18:30 - 20:00
Trening Jenter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
Ons. 12. okt
18:30 - 20:00
Trening Gutter 11
Aursmoen st. gress 9er A  
Ons. 12. okt
20:00 - 21:30
Trening A- Laget
Aursmoen kunstgress  
Ons. 12. okt
20:15 - 21:29
Aurskog/Finstadbru - LSK Kvinner 3
  Aursmoen kunstgress
Tor. 13. okt
17:00 - 18:30
Trening Jenter 6
Aursmoen Sletta 7er A  
Tor. 13. okt
17:00 - 18:30
Trening Gutter 6
Aursmoen Sletta 7er A  
Tor. 13. okt
17:00 - 18:30
Trening Jenter 9
Aursmoen Sletta 5er  
Tor. 13. okt
17:00 - 18:30
Trening Jenter 6/Gutter 6
Aursmoen Sletta 7er B  
Tor. 13. okt
17:00 - 18:30
Trening g12
Aursmoen st. gress 9er A  
Tor. 13. okt
18:30 - 20:00
Trening G13
Aursmoen st. gress 9er A  
Tor. 13. okt
18:30 - 20:00
Trening J12
Aursmoen st. gress 9er B  
Tor. 13. okt
18:30 - 20:00
Trening Jenter 11
Aursmoen Sletta 7er A  
Tor. 13. okt
18:30 - 20:00
Trening Gutter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
Tor. 13. okt
18:30 - 20:00
Trening Damelag
Aursmoen kunstgress 9er A  
Tor. 13. okt
20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
Lør. 15. okt
13:00 - 14:44
Aurskog/Finstadbru - Skårer
  Aursmoen kunstgress
Lør. 15. okt
13:00 - 14:04
Aurskog/Finstadbru Grønn - Kurland Rød
  Aursmoen Sletta 7er A
Søn. 16. okt
17:00 - 18:24
Aurskog/Finstadbru - Ullensaker/Kisa
  Aursmoen kunstgress
Søn. 16. okt
19:00 - 20:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
Man. 17. okt
17:00 - 18:30
Trening Jenter/Gutter 8
Aursmoen Sletta 5er  
Man. 17. okt
17:00 - 18:30
Trening G12
Aursmoen st. gress 9er A  
Man. 17. okt
18:30 - 20:00
Trening Gutter 11
Aursmoen st. gress 9er A  
Man. 17. okt
18:30 - 20:00
Trening Jenter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
Man. 17. okt
18:30 - 20:00
Trening J13/14
Aursmoen kunstgress 9er B  
Man. 17. okt
18:30 - 20:00
Trening G14/G15
Aursmoen kunstgress 9er A  
Man. 17. okt
20:00 - 21:30
Trening A- Lag
Aursmoen kunstgress  
Man. 17. okt
20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Skedsmo 3
  Aursmoen kunstgress
Tir. 18. okt
17:00 - 18:30
Trening Gutter 9
Aursmoen Sletta 5er  
Tir. 18. okt
18:30 - 20:00
Trening Jenter 11
Aursmoen Sletta 7er A  
Tir. 18. okt
18:30 - 20:00
Trening Damelaget
Aursmoen kunstgress 9er A  
Tir. 18. okt
18:30 - 20:00
Trening Gutter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
Tir. 18. okt
18:30 - 20:00
Trening J12
Aursmoen st. gress 9er B  
Tir. 18. okt
18:30 - 20:00
Trening G13
Aursmoen st. gress 9er A  
Tir. 18. okt
20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
Ons. 19. okt
17:00 - 18:30
Trening Gutter 9
Aursmoen Sletta 5er  
Ons. 19. okt
18:30 - 20:00
Trening G14/G15
Aursmoen kunstgress 9er A  
Ons. 19. okt
18:30 - 20:00
Trening Gutter 11
Aursmoen st. gress 9er A  
Ons. 19. okt
18:30 - 20:00
Trening Jenter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
Ons. 19. okt
20:00 - 21:30
Trening A- Laget
Aursmoen kunstgress  
Tor. 20. okt
17:00 - 18:30
Trening Jenter 9
Aursmoen Sletta 5er  
Tor. 20. okt
17:00 - 18:30
Trening Gutter 6
Aursmoen Sletta 7er A  
Tor. 20. okt
17:00 - 18:30
Trening Jenter 6
Aursmoen Sletta 7er A  
Tor. 20. okt
17:00 - 18:30
Trening Jenter 6/Gutter 6
Aursmoen Sletta 7er B  
Tor. 20. okt
17:00 - 18:30
Trening g12
Aursmoen st. gress 9er A  
Tor. 20. okt
18:30 - 20:00
Trening G13
Aursmoen st. gress 9er A  
Tor. 20. okt
18:30 - 20:00
Trening J12
Aursmoen st. gress 9er B  
Tor. 20. okt
18:30 - 20:00
Trening Jenter 11
Aursmoen Sletta 7er A  
Tor. 20. okt
18:30 - 20:00
Trening Gutter 10
Aursmoen Sletta 7er A  
Tor. 20. okt
18:30 - 20:00
Trening Damelag
Aursmoen kunstgress 9er A  
Tor. 20. okt
20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
Søn. 23. okt
19:00 - 20:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
Man. 24. okt
20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Man. 31. okt
20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Man. 7. nov
20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Man. 14. nov
20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Man. 21. nov
20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Man. 28. nov
20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Man. 5. des
20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Man. 12. des
20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Man. 19. des
20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Man. 26. des
20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Man. 2. jan 2023
20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Man. 9. jan 2023
20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Man. 16. jan 2023
20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Man. 23. jan 2023
20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Man. 30. jan 2023
20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Man. 6. feb 2023
20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Man. 13. feb 2023
20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Man. 20. feb 2023
20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Man. 27. feb 2023
20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Man. 6. mar 2023
20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Man. 13. mar 2023
20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Man. 20. mar 2023
20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Man. 27. mar 2023
20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Man. 3. apr 2023
20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Man. 10. apr 2023
20:00 - 21:30
Trening A-Lag
Aursmoen kunstgress  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tor. 29. sep
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Ons. 28. sep
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Laget
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir. 27. sep
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir. 27. sep
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Raumnes & Årnes Hvit
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 26. sep
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 - Enebakk
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 26. sep
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Lag
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Man. 26. sep
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Nittedal Gul
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 26. sep
17:30 - 18:34
kl 17:30 - 18:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Nittedal Blå
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Søn. 25. sep
15:00 - 16:24
kl 15:00 - 16:24
Aurskog/Finstadbru - Kurland
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Lør. 24. sep
15:00 - 16:44
kl 15:00 - 16:44
Aurskog/Finstadbru - Skjetten 2
  Aursmoen stadion gress
  Les mer  
Tor. 22. sep
20:15 - 21:49
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Holter 2
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 22. sep
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Ons. 21. sep
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Laget
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Ons. 21. sep
19:30 - 21:14
kl 19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 21. sep
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Hvam Sort
  Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Ons. 21. sep
17:00 - 18:04
kl 17:00 - 18:04
Aurskog/Finstadbru Hvit - Sørumsand Rød
  Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Tir. 20. sep
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir. 20. sep
18:00 - 19:14
kl 18:00 - 19:14
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Borgen
  Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tir. 20. sep
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Blå - Lillestrøm Blå
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 19. sep
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Gjelleråsen 2
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 19. sep
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Lag
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Man. 19. sep
18:00 - 19:24
kl 18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm 2
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 19. sep
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Nittedal Rød
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tor. 15. sep
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor. 15. sep
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Hakadal 2
  Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tor. 15. sep
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Hvit - Rælingen Hvit
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 14. sep
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Laget
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Ons. 14. sep
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Gjelleråsen Grønn
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 14. sep
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Bjørkelangen
  Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Ons. 14. sep
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Funnefoss/Vormsund Rød
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Ons. 14. sep
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Gjelleråsen Grønn
  Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Tir. 13. sep
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir. 13. sep
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Gjelleråsen 2
  Aursmoen kunstgress 9er B
  Les mer  
Tir. 13. sep
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm
  Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Tir. 13. sep
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Bøn
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tir. 13. sep
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Funnefoss/Vormsund
  Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Tir. 13. sep
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Eidsvold TF Blå
  Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Man. 12. sep
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 - Lørenskog 4
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 12. sep
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Lag
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Man. 12. sep
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Skjetten 2 7er
  Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Man. 12. sep
18:30 - 20:04
kl 18:30 - 20:04
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand 2 9er
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 12. sep
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Blå - Fjellhamar Hvit
  Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Man. 12. sep
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Kløfta Grønn
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 12. sep
17:00 - 18:04
kl 17:00 - 18:04
Aurskog/Finstadbru - Haga
  Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Tor. 8. sep
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor. 8. sep
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Gjelleråsen Hvit
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tor. 8. sep
18:00 - 19:24
kl 18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Skedsmo
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 7. sep
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Laget
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Ons. 7. sep
19:00 - 20:24
kl 19:00 - 20:24
Aurskog/Finstadbru - Nittedal
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 7. sep
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Lørenskog Grønn
  Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Tir. 6. sep
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir. 6. sep
19:30 - 21:14
kl 19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Aurskog-Høland 2
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 5. sep
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Lillestrøm 3
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 5. sep
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Lag
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Man. 5. sep
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand
  Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Man. 5. sep
18:00 - 19:24
kl 18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Sand
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Fre. 2. sep
18:30 - 20:04
kl 18:30 - 20:04
Aurskog/Finstadbru - Kløfta 2
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 1. sep
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Rælingen 2
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 1. sep
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor. 1. sep
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Fet Blå
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tor. 1. sep
17:30 - 18:24
kl 17:30 - 18:24
Aurskog/Finstadbru Blå - Fet Blå
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Ons. 31. aug
20:15 - 21:29
kl 20:15 - 21:29
Aurskog/Finstadbru - Hvam 2
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 31. aug
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Laget
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Ons. 31. aug
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Åkrene
  Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Ons. 31. aug
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Sørumsand Blå
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 31. aug
18:30 - 19:24
kl 18:30 - 19:24
Aurskog/Finstadbru Grønn - Borgen Blå
  Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Ons. 31. aug
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Fet Gul
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir. 30. aug
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir. 30. aug
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Raumnes & Årnes
  Aursmoen kunstgress 9er B
  Les mer  
Tir. 30. aug
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar 3
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tir. 30. aug
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Hvit - Dal Sort
  Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Tir. 30. aug
18:30 - 19:24
kl 18:30 - 19:24
Aurskog/Finstadbru Hvit - Gjelleråsen Rød
  Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Man. 29. aug
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 - Løvenstad 2
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 29. aug
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Lag
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Man. 29. aug
19:00 - 19:54
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Kurland Rød
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 29. aug
19:00 - 20:04
kl 19:00 - 20:04
Aurskog/Finstadbru - Haga
  Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Man. 29. aug
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Borgen Blå
  Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Søn. 28. aug
18:00 - 19:24
kl 18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Rælingen
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 25. aug
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Ons. 24. aug
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Laget
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir. 23. aug
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir. 23. aug
18:30 - 19:24
kl 18:30 - 19:24
Aurskog/Finstadbru Grønn - Nittedal Hvit
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 22. aug
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Løvenstad
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 22. aug
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Lag
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Man. 22. aug
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Løvenstad
  Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Man. 22. aug
18:00 - 19:24
kl 18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Frogner 2
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 18. aug
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A-lag
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tor. 18. aug
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor. 18. aug
18:30 - 19:54
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru - Lørenskog 3
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 18. aug
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Lørenskog 4
  Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tor. 18. aug
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru 2 - Enebakk
  Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Tor. 18. aug
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Hakadal Hvit
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 17. aug
20:15 - 21:29
kl 20:15 - 21:29
Aurskog/Finstadbru - Bjerke
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 17. aug
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Laget
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Ons. 17. aug
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
Kamp
Aursmoen mini kg  
  Les mer  
Ons. 17. aug
19:00 - 19:54
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Fet Blå
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Ons. 17. aug
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Flisbyen
  Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Ons. 17. aug
18:30 - 19:24
kl 18:30 - 19:24
Aurskog/Finstadbru Grønn - Fjellhamar Rød
  Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Ons. 17. aug
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Blaker Rød
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 17. aug
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Blå - Kurland Blå
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir. 16. aug
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir. 16. aug
19:00 - 19:54
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Skjetten Grønn
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir. 16. aug
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Hvam
  Aursmoen kunstgress 9er A
  Les mer  
Tir. 16. aug
18:30 - 20:14
kl 18:30 - 20:14
Aurskog/Finstadbru 2 - Strømmen 3
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir. 16. aug
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Borgen 2
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tir. 16. aug
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand 2
  Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Man. 15. aug
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Lag
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Man. 15. aug
19:30 - 20:44
kl 19:30 - 20:44
Aurskog/Finstadbru - Rælingen 2
  Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Man. 15. aug
18:30 - 19:24
kl 18:30 - 19:24
Aurskog/Finstadbru Hvit - Bjørkelangen Hvit
  Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Tor. 11. aug
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Raumnes & Årnes +
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 11. aug
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor. 11. aug
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Borgen 2
  Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Ons. 10. aug
20:15 - 21:49
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Søndre Høland
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 10. aug
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Laget
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir. 9. aug
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir. 9. aug
19:30 - 21:14
kl 19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Løvenstad
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir. 9. aug
19:00 - 20:34
kl 19:00 - 20:34
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm 3
  Aursmoen stadion gress
  Les mer  
Man. 8. aug
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Frogner 2
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 8. aug
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Lag
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor. 4. aug
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Ons. 3. aug
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Laget
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir. 2. aug
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Man. 1. aug
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Lag
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor. 28. jul
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Ons. 27. jul
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Laget
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir. 26. jul
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Man. 25. jul
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Lag
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor. 21. jul
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Ons. 20. jul
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Laget
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir. 19. jul
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Man. 18. jul
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Lag
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor. 14. jul
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Ons. 13. jul
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Laget
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Ons. 13. jul
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Trening G16 - 19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir. 12. jul
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Man. 11. jul
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Lag
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor. 7. jul
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Ons. 6. jul
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Laget
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir. 5. jul
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Man. 4. jul
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Lag
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor. 30. jun
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor. 30. jun
20:00 - 21:14
kl 20:00 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Rælingen
  Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Ons. 29. jun
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Laget
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir. 28. jun
20:15 - 21:29
kl 20:15 - 21:29
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar
  Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Tir. 28. jun
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Man. 27. jun
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Lag
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor. 23. jun
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor. 23. jun
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Ullensaker/Kisa Gul
  Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Ons. 22. jun
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Laget
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Ons. 22. jun
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Blå - Sørumsand Rød
  Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Tir. 21. jun
20:15 - 21:29
kl 20:15 - 21:29
Aurskog/Finstadbru - Hvam
  Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Tir. 21. jun
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir. 21. jun
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand
  Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Man. 20. jun
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 - Lillestrøm 4
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 20. jun
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Lag
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Man. 20. jun
18:30 - 20:14
kl 18:30 - 20:14
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Lørenskog 3
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 20. jun
18:30 - 19:54
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Eidsvold TF 7er
  Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Man. 20. jun
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Søndre Høland Hvit
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Søn. 19. jun
15:00 - 16:24
kl 15:00 - 16:24
Aurskog/Finstadbru - Skedsmo
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Fre. 17. jun
17:30 - 18:54
kl 17:30 - 18:54
Aurskog/Finstadbru - Nittedal 2
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 16. jun
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor. 16. jun
18:30 - 19:54
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru - Gjelleråsen 2
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 16. jun
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Bjørkelangen 2
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 15. jun
20:15 - 21:49
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Skedsmo 3
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 15. jun
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Laget
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Ons. 15. jun
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Enebakk Grønn
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir. 14. jun
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Frogner
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir. 14. jun
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir. 14. jun
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Rælingen Hvit
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Man. 13. jun
20:15 - 21:49
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Ullensaker/Kisa 4
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 13. jun
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Lag
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Man. 13. jun
19:00 - 19:54
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Bjørkelangen Hvit
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 13. jun
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Kurland Rød
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Man. 13. jun
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Gjerdrum 2
  Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Man. 13. jun
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Lillestrøm Hvit
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 13. jun
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Lillestrøm Gul
  Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Tor. 9. jun
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor. 9. jun
19:00 - 20:24
kl 19:00 - 20:24
Aurskog/Finstadbru - Rælingen 3
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 9. jun
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru 2 - Fet 5
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tor. 9. jun
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Blå - Høland Blå
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tor. 9. jun
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Lørenskog Turkis
  Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Ons. 8. jun
20:15 - 21:29
kl 20:15 - 21:29
Aurskog/Finstadbru - Sand
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 8. jun
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Laget
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir. 7. jun
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tir. 7. jun
20:00 - 21:34
kl 20:00 - 21:34
Aurskog/Finstadbru - Aurskog-Høland 3
  Aursmoen stadion gress
  Les mer  
Tir. 7. jun
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Dal
  Aursmoen st. gress 9er B
  Les mer  
Tir. 7. jun
18:00 - 19:24
kl 18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Frogner
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir. 7. jun
18:00 - 19:14
kl 18:00 - 19:14
Aurskog/Finstadbru 2 - Enebakk 2
  Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tir. 7. jun
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Frogner Blå
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 6. jun
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 - Holter 2
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 6. jun
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Lag
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Man. 6. jun
18:30 - 20:14
kl 18:30 - 20:14
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Nittedal
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 6. jun
18:30 - 19:54
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Fjellhamar 7er
  Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Tor. 2. jun
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening G16/G19
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Tor. 2. jun
20:00 - 21:14
kl 20:00 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Skårer
  Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Tor. 2. jun
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 1. jun
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Skjetten 2
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 1. jun
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening A- Laget
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Ons. 1. jun
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar
  Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Ons. 1. jun
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Hvam Sort
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer