fotball.afsk.no
G-19 laget i 3. divisjon

G-19 laget i 3. divisjon

Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Man 14 Okt
kl 20:15 - 21:59
Rælingen 2 7er - Aurskog/Finstadbru
G-19 laget i 3. divisjon   Marikollen kg mini 7er
  Les mer  
Tir 1 Okt
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Nittedal 2
G-19 laget i 3. divisjon   Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Søn 22 Sep
kl 13:00 - 14:44
Raumnes & Årnes 3 7er - Aurskog/Finstadbru
G-19 laget i 3. divisjon   Haga stadion
  Les mer  
Man 16 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Aurskog/Finstadbru
G-19 laget i 3. divisjon   Aursmoen kunstgress 7er A
  Les mer  
Tir 10 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Gjerdrum
G-19 laget i 3. divisjon   Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons 4 Sep
kl 20:15 - 21:59
Eidsvold IF - Aurskog/Finstadbru
G-19 laget i 3. divisjon   Eidsvoll st. kunstgress
  Les mer  
Tir 27 Aug
kl 18:30 - 20:14
Aurskog/Finstadbru - Skedsmo 3
G-19 laget i 3. divisjon   Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons 21 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Løvenstad
G-19 laget i 3. divisjon   Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 18:30 - 20:14
Sørumsand 2 - Aurskog/Finstadbru
G-19 laget i 3. divisjon   Sørumsand KG 2
  Les mer  
Søn 18 Aug
kl 11:00 - 12:44
Aurskog/Finstadbru - Eidsvold IF
G-19 laget i 3. divisjon   Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Fre 16 Aug
kl 20:15 - 21:59
Fjellhamar - Aurskog/Finstadbru
G-19 laget i 3. divisjon   Fjellhamar stadion kg
  Les mer  
Man 12 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Bjerke 2
G-19 laget i 3. divisjon   Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor 20 Jun
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Skjetten 2
G-19 laget i 3. divisjon   Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor 13 Jun
kl 20:30 - 22:14
Skedsmo 2 - Aurskog/Finstadbru
G-19 laget i 3. divisjon   Skedsmo stadion kg
  Les mer  
Tir 11 Jun
kl 20:15 - 21:59
Nittedal 2 - Aurskog/Finstadbru
G-19 laget i 3. divisjon   Nittedal kunstgress
  Les mer  
Tor 6 Jun
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Gjelleråsen 2
G-19 laget i 3. divisjon   Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Søn 2 Jun
kl 16:00 - 17:44
Aurskog/Finstadbru - Raumnes & Årnes 3 7er
G-19 laget i 3. divisjon   Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tor 30 Mai
kl 20:30 - 22:14
Lillestrøm 3 - Aurskog/Finstadbru
G-19 laget i 3. divisjon   Lillestrøm 3 kunstgress
  Les mer  
Tor 30 Mai
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Aurskog/Finstadbru 2 7er
G-19 laget i 3. divisjon   Aursmoen stadion gress
  Les mer  
Tor 23 Mai
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Lørenskog 3
G-19 laget i 3. divisjon   Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 20:15 - 21:59
Gjerdrum - Aurskog/Finstadbru
G-19 laget i 3. divisjon   REMA 1000 Ask Kg
  Les mer  
Lør 18 Mai
kl 15:00 - 16:44
Nittedal - Aurskog/Finstadbru
G-19 laget i 3. divisjon   Nittedal kunstgress
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline