Arrangementer

  • 27

    Trening Gutter 14man., 27. Mai, 16:30 - 18:00
  • 3

    Trening Gutter 14man., 3. Jun, 16:30 - 18:00
  • 10

    Trening Gutter 14man., 10. Jun, 16:30 - 18:00
  • Tine fotballskole 2019
    Tine fotballskole 2019 fre., 14. Jun, 18:00

    AFSK fotball inviterer alle barn født 2006 til 2013 til å delta på Tine Fotballskole 14. til 16. juni 2019.  Hvem Skolen er for gutter og jenter født 2006 til 2013 Når Fredag 14. juni 2019 til søndag 16. juni 2019 Årgang 2013 deltar fredag fra kl. 18 til

    Kalender:
    Aurskog/Finstadbru Sportsklubb
    Når:
    fre., 14. Jun, 18:00
    Les mer

Kommende kamper

Se alle

G14 1.div

  • 18 januar 2019 - 19:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Lørenskog 2
    Aurskog/Finstadbru
    Lørenskog 2
    5
    6
  • 18 januar 2019 - 19:00
    Ullensaker/Kisa (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2
    Ullensaker/Kisa
    Aurskog/Finstadbru 2
    1
    3
  • 18 januar 2019 - 20:30
    Eidsvold TF (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Eidsvold TF
    Aurskog/Finstadbru
    7
    3
  • 18 januar 2019 - 20:30
    Aurskog/Finstadbru 2 (H) vs. (B) Nittedal
    Aurskog/Finstadbru 2
    Nittedal
    9
    0
  • 18 januar 2019 - 22:00
    Lørenskog 3 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2
    Lørenskog 3
    Aurskog/Finstadbru 2
    1
    3
  • 19 januar 2019 - 09:00
    Lørenskog 3 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2
    Lørenskog 3
    Aurskog/Finstadbru 2
    1
    2
  • 19 januar 2019 - 10:00
    Løvenstad (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Løvenstad
    Aurskog/Finstadbru
    0
    4
  • 19 januar 2019 - 10:30
    Aurskog/Finstadbru 2 (H) vs. (B) Gjerdrum
    Aurskog/Finstadbru 2
    Gjerdrum
    6
    1
  • 19 januar 2019 - 11:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Lillestrøm 4
    Aurskog/Finstadbru
    Lillestrøm 4
    15
    0
  • 19 januar 2019 - 12:00
    Gjelleråsen (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2
    Gjelleråsen
    Aurskog/Finstadbru 2
    1
    12
  • 19 januar 2019 - 13:00
    Eidsvold TF (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Eidsvold TF
    Aurskog/Finstadbru
    9
    1
  • 19 januar 2019 - 13:30
    Kurland (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2
    Kurland
    Aurskog/Finstadbru 2
    4
    1
  • 19 januar 2019 - 14:00
    Sørumsand 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Sørumsand 2
    Aurskog/Finstadbru
    0
    7
  • 19 januar 2019 - 15:00
    Aurskog/Finstadbru 2 (H) vs. (B) Skedsmo
    Aurskog/Finstadbru 2
    Skedsmo
    5
    2
  • 19 januar 2019 - 15:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Skjetten
    Aurskog/Finstadbru
    Skjetten
    3
    0
  • 19 januar 2019 - 16:30
    Aurskog/Finstadbru 2 (H) vs. (B) Bjerke
    Aurskog/Finstadbru 2
    Bjerke
    1
    6
  • 19 januar 2019 - 17:00
    Løvenstad (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Løvenstad
    Aurskog/Finstadbru
    0
    6
  • 19 januar 2019 - 19:00
    Fjellhamar 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2
    Fjellhamar 2
    Aurskog/Finstadbru 2
    0
    0
  • 20 januar 2019 - 11:30
    Fjellhamar (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Fjellhamar
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 20 januar 2019 - 11:30
    Fjellhamar (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Fjellhamar
    Aurskog/Finstadbru
    1
    0
  • 20 januar 2019 - 12:30
    Aurskog/Finstadbru 2 (H) vs. (B) Lørenskog
    Aurskog/Finstadbru 2
    Lørenskog
    2
    0
  • 20 januar 2019 - 14:00
    Kløfta (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Kløfta
    Aurskog/Finstadbru
    4
    5
  • 27 januar 2019 - 14:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Bjerke
    Aurskog/Finstadbru
    Bjerke
    0
    2
  • 27 januar 2019 - 16:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Bjerke
    Aurskog/Finstadbru
    Bjerke
    3
    3
  • 27 januar 2019 - 17:00
    Løvenstad (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Løvenstad
    Aurskog/Finstadbru
    3
    10
  • 01 februar 2019 - 18:00
    Lillestrøm (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Lillestrøm
    Aurskog/Finstadbru
    1
    7
  • 06 februar 2019 - 20:00
    Fet (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Fet
    Aurskog/Finstadbru
    4
    2
  • 16 februar 2019 - 15:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Sørumsand
    Aurskog/Finstadbru
    Sørumsand
    8
    1
  • 02 mars 2019 - 14:00
    Ullensaker/Kisa (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Ullensaker/Kisa
    Aurskog/Finstadbru
    0
    5
  • 03 mars 2019 - 16:45
    Nittedal (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Nittedal
    Aurskog/Finstadbru
    1
    11
  • 10 mars 2019 - 14:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Sørumsand
    Aurskog/Finstadbru
    Sørumsand
    1
    4
  • 10 mars 2019 - 16:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Fjellhamar
    Aurskog/Finstadbru
    Fjellhamar
    7
    2
  • 30 mars 2019 - 13:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Bjerke
    Aurskog/Finstadbru
    Bjerke
    0
    4
  • 01 april 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru 2 9er (H) vs. (B) Bjerke 9er
    Aurskog/Finstadbru 2 9er
    Bjerke 9er
    0
    0
  • 01 april 2019 - 20:15
    Sørumsand 2 9er (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Sørumsand 2 9er
    Aurskog/Finstadbru
    4
    0
  • 02 april 2019 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Gjerdrum
    Aurskog/Finstadbru
    Gjerdrum
    4
    1
  • 03 april 2019 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Bjerke
    Aurskog/Finstadbru
    Bjerke
    0
    0
  • 04 april 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Enebakk
    Aurskog/Finstadbru
    Enebakk
    11
    1
  • 04 april 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru 2 + (H) vs. (B) Eidsvold IF 2
    Aurskog/Finstadbru 2 +
    Eidsvold IF 2
    0
    4
  • 09 april 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Fet 3
    Aurskog/Finstadbru
    Fet 3
    0
    0
  • 09 april 2019 - 18:30
    Fet 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 +
    Fet 2
    Aurskog/Finstadbru 2 +
    1
    5
  • 09 april 2019 - 18:30
    Lørenskog 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 9er
    Lørenskog 2
    Aurskog/Finstadbru 2 9er
    0
    0
  • 09 april 2019 - 18:30
    Sørumsand 9er (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 9er
    Sørumsand 9er
    Aurskog/Finstadbru 2 9er
    0
    4
  • 09 april 2019 - 20:30
    Skedsmo 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Skedsmo 2
    Aurskog/Finstadbru
    2
    3
  • 10 april 2019 - 18:30
    Fet 2 * (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Fet 2 *
    Aurskog/Finstadbru
    3
    5
  • 10 april 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Fjellhamar
    Aurskog/Finstadbru
    Fjellhamar
    2
    4
  • 11 april 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Kløfta
    Aurskog/Finstadbru
    Kløfta
    2
    3
  • 11 april 2019 - 19:30
    Hauerseter (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Hauerseter
    Aurskog/Finstadbru
    1
    10
  • 12 april 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Nittedal J15
    Aurskog/Finstadbru
    Nittedal J15
    1
    7
  • 12 april 2019 - 20:15
    Dal (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Dal
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 22 april 2019 - 13:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Bjerke
    Aurskog/Finstadbru
    Bjerke
    3
    3
  • 22 april 2019 - 15:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Holter *
    Aurskog/Finstadbru
    Holter *
    2
    4
  • 22 april 2019 - 16:00
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Bjørkelangen Rød
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Bjørkelangen Rød
    0
    0
  • 22 april 2019 - 16:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Kløfta
    Aurskog/Finstadbru
    Kløfta
    4
    4
  • 22 april 2019 - 17:45
    Aurskog/Finstadbru 2 9er (H) vs. (B) Kløfta 2
    Aurskog/Finstadbru 2 9er
    Kløfta 2
    0
    0
  • 22 april 2019 - 18:30
    Nittedal (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Nittedal
    Aurskog/Finstadbru
    7
    0
  • 22 april 2019 - 18:30
    Bjerke 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Bjerke 2
    Aurskog/Finstadbru
    0
    2
  • 23 april 2019 - 17:00
    Aurskog/Finstadbru Blå (H) vs. (B) Enebakk Grønn
    Aurskog/Finstadbru Blå
    Enebakk Grønn
    0
    0
  • 23 april 2019 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Sort (H) vs. (B) Bjørkelangen Hvit
    Aurskog/Finstadbru Sort
    Bjørkelangen Hvit
    0
    0
  • 23 april 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru 2 (H) vs. (B) Bjørkelangen
    Aurskog/Finstadbru 2
    Bjørkelangen
    0
    0
  • 23 april 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru 2 9er (H) vs. (B) Skedsmo 2
    Aurskog/Finstadbru 2 9er
    Skedsmo 2
    3
    2
  • 23 april 2019 - 20:30
    Skårer (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Skårer
    Aurskog/Finstadbru
    2
    3
  • 24 april 2019 - 17:00
    Aurskog/Finstadbru Rød (H) vs. (B) Fet Hvit
    Aurskog/Finstadbru Rød
    Fet Hvit
    0
    0
  • 24 april 2019 - 17:00
    Fjellhamar 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Fjellhamar 2
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 24 april 2019 - 17:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Bjørkelangen
    Aurskog/Finstadbru
    Bjørkelangen
    0
    0
  • 24 april 2019 - 17:30
    Frogner Rød (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Frogner Rød
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    0
    0
  • 24 april 2019 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Rød (H) vs. (B) Bjørkelangen Hvit
    Aurskog/Finstadbru Rød
    Bjørkelangen Hvit
    0
    0
  • 24 april 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Fet Gul
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Fet Gul
    0
    0
  • 24 april 2019 - 18:30
    Bjerke (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Bjerke
    Aurskog/Finstadbru
    0
    3
  • 24 april 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru 2 7er (H) vs. (B) Fenstad FK SK 7er
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Fenstad FK SK 7er
    0
    0
  • 24 april 2019 - 19:00
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Eidsvold IF Rød
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Eidsvold IF Rød
    0
    0
  • 25 april 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Fet 2
    Aurskog/Finstadbru
    Fet 2
    0
    0
  • 25 april 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru 2 + (H) vs. (B) Hakadal 2
    Aurskog/Finstadbru 2 +
    Hakadal 2
    0
    0
  • 25 april 2019 - 20:00
    Skjetten (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Skjetten
    Aurskog/Finstadbru
    1
    3
  • 25 april 2019 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Sørumsand
    Aurskog/Finstadbru
    Sørumsand
    0
    0
  • 26 april 2019 - 19:00
    Kløfta 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Kløfta 2
    Aurskog/Finstadbru
    3
    1
  • 28 april 2019 - 13:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Rælingen
    Aurskog/Finstadbru
    Rælingen
    1
    10
  • 28 april 2019 - 15:00
    Gjerdrum (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 9er
    Gjerdrum
    Aurskog/Finstadbru 2 9er
    0
    0
  • 29 april 2019 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Blå (H) vs. (B) Gjerdrum Rød
    Aurskog/Finstadbru Blå
    Gjerdrum Rød
    0
    0
  • 29 april 2019 - 18:15
    Dalen (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2
    Dalen
    Aurskog/Finstadbru 2
    0
    0
  • 29 april 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Rælingen Rød
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Rælingen Rød
    0
    0
  • 29 april 2019 - 18:30
    Frogner 2 7er (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Frogner 2 7er
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    2
    4
  • 29 april 2019 - 19:00
    Lillestrøm Rød (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Hvit
    Lillestrøm Rød
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    0
    0
  • 29 april 2019 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Bjerke *
    Aurskog/Finstadbru
    Bjerke *
    4
    1
  • 30 april 2019 - 17:30
    Fet 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Fet 2
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 30 april 2019 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Sørumsand 2
    Aurskog/Finstadbru
    Sørumsand 2
    1
    7
  • 30 april 2019 - 18:00
    Blaker Rød (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Sort
    Blaker Rød
    Aurskog/Finstadbru Sort
    0
    0
  • 30 april 2019 - 18:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Frogner 3
    Aurskog/Finstadbru
    Frogner 3
    0
    0
  • 30 april 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru 2 9er (H) vs. (B) Aurskog-Høland + *
    Aurskog/Finstadbru 2 9er
    Aurskog-Høland + *
    1
    0
  • 30 april 2019 - 19:00
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Leirsund Rød
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Leirsund Rød
    0
    0
  • 30 april 2019 - 19:00
    Fet Gul (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Fet Gul
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    0
    0
  • 30 april 2019 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Skjetten 2
    Aurskog/Finstadbru
    Skjetten 2
    4
    2
  • 01 mai 2019 - 14:00
    Fet Gul (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Hvit
    Fet Gul
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    0
    0
  • 01 mai 2019 - 15:00
    Fjellhamar (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Fjellhamar
    Aurskog/Finstadbru
    3
    5
  • 01 mai 2019 - 15:00
    Frogner (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Frogner
    Aurskog/Finstadbru
    1
    2
  • 01 mai 2019 - 15:30
    Lillestrøm (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Lillestrøm
    Aurskog/Finstadbru
    0
    3
  • 01 mai 2019 - 16:00
    Raumnes & Årnes 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Raumnes & Årnes 2
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 01 mai 2019 - 17:00
    Aurskog/Finstadbru 2 9er (H) vs. (B) Aurskog-Høland
    Aurskog/Finstadbru 2 9er
    Aurskog-Høland
    0
    0
  • 01 mai 2019 - 17:30
    Kurland Rød (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Rød
    Kurland Rød
    Aurskog/Finstadbru Rød
    0
    0
  • 01 mai 2019 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Rød (H) vs. (B) Lørenskog Lilla
    Aurskog/Finstadbru Rød
    Lørenskog Lilla
    0
    0
  • 01 mai 2019 - 18:00
    Blaker Rød (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Rød
    Blaker Rød
    Aurskog/Finstadbru Rød
    0
    0
  • 01 mai 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Søndre Høland
    Aurskog/Finstadbru
    Søndre Høland
    1
    2
  • 01 mai 2019 - 19:45
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Lillestrøm
    Aurskog/Finstadbru
    Lillestrøm
    6
    1
  • 02 mai 2019 - 17:30
    Fet Blå (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Blå
    Fet Blå
    Aurskog/Finstadbru Blå
    0
    0
  • 02 mai 2019 - 20:00
    Lørenskog 4 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 +
    Lørenskog 4
    Aurskog/Finstadbru 2 +
    6
    3
  • 04 mai 2019 - 13:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Lørenskog
    Aurskog/Finstadbru
    Lørenskog
    3
    1
  • 05 mai 2019 - 13:00
    Hakadal (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Hakadal
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 05 mai 2019 - 17:00
    Fjellhamar Hvit (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Fjellhamar Hvit
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    0
    0
  • 06 mai 2019 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Hvam Gul
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Hvam Gul
    0
    0
  • 06 mai 2019 - 19:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Frogner
    Aurskog/Finstadbru
    Frogner
    0
    0
  • 06 mai 2019 - 19:00
    Gjerdrum 9er (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Gjerdrum 9er
    Aurskog/Finstadbru
    6
    5
  • 06 mai 2019 - 20:15
    Gjelleråsen 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Gjelleråsen 2
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 07 mai 2019 - 17:00
    Aurskog/Finstadbru Blå (H) vs. (B) Fjellhamar Blå
    Aurskog/Finstadbru Blå
    Fjellhamar Blå
    0
    0
  • 07 mai 2019 - 18:00
    Setskog Gul (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Hvit
    Setskog Gul
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    0
    0
  • 07 mai 2019 - 18:00
    Sand Blå (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Rød
    Sand Blå
    Aurskog/Finstadbru Rød
    0
    0
  • 07 mai 2019 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Sort (H) vs. (B) Dalen Rød
    Aurskog/Finstadbru Sort
    Dalen Rød
    0
    0
  • 07 mai 2019 - 18:30
    Kurland 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Kurland 2
    Aurskog/Finstadbru
    3
    7
  • 07 mai 2019 - 18:30
    Fet (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 9er
    Fet
    Aurskog/Finstadbru 2 9er
    1
    2
  • 07 mai 2019 - 18:30
    Fet (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 9er
    Fet
    Aurskog/Finstadbru 2 9er
    0
    0
  • 07 mai 2019 - 18:30
    Leirsund (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Leirsund
    Aurskog/Finstadbru
    0
    2
  • 07 mai 2019 - 19:00
    Aurskog/Finstadbru 2 (H) vs. (B) Lørenskog 4
    Aurskog/Finstadbru 2
    Lørenskog 4
    0
    0
  • 07 mai 2019 - 19:00
    Kløfta Hvit (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Blå
    Kløfta Hvit
    Aurskog/Finstadbru Blå
    0
    0
  • 07 mai 2019 - 20:30
    Skedsmo 3 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Skedsmo 3
    Aurskog/Finstadbru
    1
    6
  • 08 mai 2019 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Hakadal Hvit
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Hakadal Hvit
    0
    0
  • 08 mai 2019 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Rød (H) vs. (B) Dalen Rød
    Aurskog/Finstadbru Rød
    Dalen Rød
    0
    0
  • 08 mai 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Ullensaker/Kisa
    Aurskog/Finstadbru
    Ullensaker/Kisa
    3
    2
  • 08 mai 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Høland +
    Aurskog/Finstadbru
    Høland  +
    2
    3
  • 08 mai 2019 - 19:00
    Aurskog/Finstadbru 2 7er (H) vs. (B) Gjerdrum 2 7er
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Gjerdrum 2 7er
    0
    0
  • 08 mai 2019 - 19:00
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Frogner Rød
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Frogner Rød
    0
    0
  • 08 mai 2019 - 19:00
    Flisbyen (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Flisbyen
    Aurskog/Finstadbru
    3
    9
  • 09 mai 2019 - 17:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Lillestrøm 5
    Aurskog/Finstadbru
    Lillestrøm 5
    0
    0
  • 09 mai 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru 2 + (H) vs. (B) Lørenskog 3
    Aurskog/Finstadbru 2 +
    Lørenskog 3
    9
    2
  • 09 mai 2019 - 19:00
    Aurskog/Finstadbru Rød (H) vs. (B) Lørenskog Grå
    Aurskog/Finstadbru Rød
    Lørenskog Grå
    0
    0
  • 09 mai 2019 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Kløfta
    Aurskog/Finstadbru
    Kløfta
    0
    0
  • 10 mai 2019 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Nittedal Rød
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Nittedal Rød
    0
    0
  • 10 mai 2019 - 18:15
    Skedsmo Rød (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Skedsmo Rød
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    0
    0
  • 10 mai 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Lillestrøm 3 *
    Aurskog/Finstadbru
    Lillestrøm 3 *
    2
    2
  • 11 mai 2019 - 12:00
    Løvenstad (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Løvenstad
    Aurskog/Finstadbru
    0
    4
  • 12 mai 2019 - 13:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Fet
    Aurskog/Finstadbru
    Fet
    6
    4
  • 12 mai 2019 - 17:00
    Fet Grønn (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Rød
    Fet Grønn
    Aurskog/Finstadbru Rød
    0
    0
  • 13 mai 2019 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Blå (H) vs. (B) Lørenskog Lilla
    Aurskog/Finstadbru Blå
    Lørenskog Lilla
    0
    0
  • 13 mai 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Eidsvold IF
    Aurskog/Finstadbru
    Eidsvold IF
    0
    0
  • 13 mai 2019 - 18:30
    Kløfta (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Kløfta
    Aurskog/Finstadbru
    6
    1
  • 13 mai 2019 - 19:15
    Løvenstad Blå (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Rød
    Løvenstad Blå
    Aurskog/Finstadbru Rød
    0
    0
  • 13 mai 2019 - 20:15
    Nittedal 4 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2
    Nittedal 4
    Aurskog/Finstadbru 2
    0
    0
  • 14 mai 2019 - 17:00
    Gjelleråsen Grønn (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Blå
    Gjelleråsen Grønn
    Aurskog/Finstadbru Blå
    0
    0
  • 14 mai 2019 - 18:00
    Lillestrøm Hvit (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Rød
    Lillestrøm Hvit
    Aurskog/Finstadbru Rød
    0
    0
  • 14 mai 2019 - 18:00
    Enebakk Grønn (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Sort
    Enebakk Grønn
    Aurskog/Finstadbru Sort
    0
    0
  • 14 mai 2019 - 18:30
    Gjerdrum (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Gjerdrum
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    0
    6
  • 14 mai 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru 2 9er (H) vs. (B) Løvenstad 2
    Aurskog/Finstadbru 2 9er
    Løvenstad 2
    0
    0
  • 14 mai 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru 2 9er (H) vs. (B) Frogner
    Aurskog/Finstadbru 2 9er
    Frogner
    3
    2
  • 14 mai 2019 - 19:00
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Skedsmo Grå
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Skedsmo Grå
    0
    0
  • 14 mai 2019 - 19:00
    Hvam 7er (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Hvam 7er
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    0
    0
  • 14 mai 2019 - 19:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Skårer
    Aurskog/Finstadbru
    Skårer
    1
    1
  • 14 mai 2019 - 19:30
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Lørenskog Rød
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Lørenskog Rød
    0
    0
  • 15 mai 2019 - 18:00
    Høland Hvit (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Hvit
    Høland Hvit
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    0
    0
  • 15 mai 2019 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Skjetten Hvit
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Skjetten Hvit
    0
    0
  • 15 mai 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Lillestrøm 3
    Aurskog/Finstadbru
    Lillestrøm 3
    0
    0
  • 15 mai 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Gjerdrum 2
    Aurskog/Finstadbru
    Gjerdrum 2
    3
    4
  • 15 mai 2019 - 19:00
    Hurdal Blå (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Hurdal Blå
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    0
    0
  • 15 mai 2019 - 19:45
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Eidsvold IF +
    Aurskog/Finstadbru
    Eidsvold IF +
    0
    9
  • 16 mai 2019 - 18:30
    Kløfta 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 +
    Kløfta 2
    Aurskog/Finstadbru 2 +
    1
    8
  • 16 mai 2019 - 19:15
    Gjelleråsen Rød (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Hvit
    Gjelleråsen Rød
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    0
    0
  • 16 mai 2019 - 20:00
    Lørenskog 6 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Lørenskog 6
    Aurskog/Finstadbru
    3
    8
  • 18 mai 2019 - 13:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Nittedal
    Aurskog/Finstadbru
    Nittedal
    3
    1
  • 18 mai 2019 - 15:00
    Nittedal (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Nittedal
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 18 mai 2019 - 17:00
    Lørenskog (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Lørenskog
    Aurskog/Finstadbru
    0
    5
  • 20 mai 2019 - 18:15
    Aurskog/Finstadbru Rød (H) vs. (B) Skedsmo Hvit
    Aurskog/Finstadbru Rød
    Skedsmo Hvit
    0
    0
  • 20 mai 2019 - 19:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Varpe
    Aurskog/Finstadbru
    Varpe
    0
    0
  • 20 mai 2019 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru 2 7er (H) vs. (B) Bjerke 2
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Bjerke 2
    7
    1
  • 21 mai 2019 - 17:00
    Aurskog/Finstadbru Rød (H) vs. (B) Søndre Høland Hvit
    Aurskog/Finstadbru Rød
    Søndre Høland Hvit
    0
    0
  • 21 mai 2019 - 17:00
    Gjelleråsen 9er (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 9er
    Gjelleråsen 9er
    Aurskog/Finstadbru 2 9er
    3
    1
  • 21 mai 2019 - 17:15
    Lørenskog 6 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Lørenskog 6
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 21 mai 2019 - 18:00
    Sand Blå (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Blå
    Sand Blå
    Aurskog/Finstadbru Blå
    0
    0
  • 21 mai 2019 - 18:00
    Strømmen Hvit (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Hvit
    Strømmen Hvit
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    0
    0
  • 21 mai 2019 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Sort (H) vs. (B) Fet Orange
    Aurskog/Finstadbru Sort
    Fet Orange
    0
    0
  • 21 mai 2019 - 18:15
    Hurdal Blå (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Hurdal Blå
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    0
    0
  • 21 mai 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru Blå (H) vs. (B) Hakadal Blå
    Aurskog/Finstadbru Blå
    Hakadal Blå
    0
    0
  • 21 mai 2019 - 18:30
    Bjerke (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Bjerke
    Aurskog/Finstadbru
    2
    0
  • 21 mai 2019 - 18:45
    Hvam Gul (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Hvam Gul
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    0
    0
  • 21 mai 2019 - 19:00
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Løvenstad Blå
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Løvenstad Blå
    0
    0
  • 21 mai 2019 - 19:30
    Aurskog/Finstadbru 2 (H) vs. (B) Rælingen 3
    Aurskog/Finstadbru 2
    Rælingen 3
    0
    0
  • 21 mai 2019 - 20:15
    Gjerdrum (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Gjerdrum
    Aurskog/Finstadbru
    2
    3
  • 21 mai 2019 - 20:15
    Frogner (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 9er
    Frogner
    Aurskog/Finstadbru 2 9er
    0
    0
  • 21 mai 2019 - 20:45
    Ullensaker/Kisa 2 7er (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Ullensaker/Kisa 2 7er
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 22 mai 2019 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Rød (H) vs. (B) Høland Blå
    Aurskog/Finstadbru Rød
    Høland Blå
    0
    0
  • 22 mai 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Lillestrøm
    Aurskog/Finstadbru
    Lillestrøm
    2
    4
  • 22 mai 2019 - 19:00
    Skedsmo 3 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Skedsmo 3
    Aurskog/Finstadbru
    4
    6
  • 22 mai 2019 - 19:00
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Kløfta Lilla
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Kløfta Lilla
    0
    0
  • 22 mai 2019 - 19:30
    Aurskog/Finstadbru 2 7er (H) vs. (B) Skedsmo 2 7er
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Skedsmo 2 7er
    0
    0
  • 23 mai 2019 - 17:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Rælingen 2
    Aurskog/Finstadbru
    Rælingen 2
    0
    0
  • 23 mai 2019 - 18:15
    Løvenstad (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Løvenstad
    Aurskog/Finstadbru
    2
    4
  • 23 mai 2019 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Lørenskog 3
    Aurskog/Finstadbru
    Lørenskog 3
    0
    0
  • 24 mai 2019 - 18:15
    Ullensaker/Kisa 2 * (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Ullensaker/Kisa 2 *
    Aurskog/Finstadbru
    3
    0
  • 24 mai 2019 - 18:30
    Eidsvold IF (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Eidsvold IF
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    0
    0
  • 24 mai 2019 - 19:00
    Aurskog/Finstadbru 2 + (H) vs. (B) Hauerseter
    Aurskog/Finstadbru 2 +
    Hauerseter
    2
    1
  • 25 mai 2019 - 14:45
    Skedsmo (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Skedsmo
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 26 mai 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Fjellhamar
    Aurskog/Finstadbru
    Fjellhamar
    0
    0
  • 27 mai 2019 - 18:00
    Raumnes & Årnes Blå (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Hvit
    Raumnes & Årnes Blå
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    0
    0
  • 27 mai 2019 - 18:15
    Sørumsand Blå (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Rød
    Sørumsand Blå
    Aurskog/Finstadbru Rød
    0
    0
  • 27 mai 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Ullensaker/Kisa
    Aurskog/Finstadbru
    Ullensaker/Kisa
    0
    0
  • 27 mai 2019 - 19:00
    Hvam (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Hvam
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 28 mai 2019 - 18:00
    Funnefoss/Vormsund Rød (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Hvit
    Funnefoss/Vormsund Rød
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    0
    0
  • 28 mai 2019 - 18:00
    Høland Blå (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Sort
    Høland Blå
    Aurskog/Finstadbru Sort
    0
    0
  • 28 mai 2019 - 18:30
    Søndre Høland (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2
    Søndre Høland
    Aurskog/Finstadbru 2
    0
    0
  • 28 mai 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru 2 9er (H) vs. (B) Nittedal 2
    Aurskog/Finstadbru 2 9er
    Nittedal 2
    0
    0
  • 28 mai 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru 2 9er (H) vs. (B) Bjerke 2 7er
    Aurskog/Finstadbru 2 9er
    Bjerke 2 7er
    0
    0
  • 28 mai 2019 - 19:00
    Høland Blå (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Blå
    Høland Blå
    Aurskog/Finstadbru Blå
    0
    0
  • 28 mai 2019 - 19:00
    Aurskog/Finstadbru Blå (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Rød
    Aurskog/Finstadbru Blå
    Aurskog/Finstadbru Rød
    0
    0
  • 28 mai 2019 - 19:00
    Aurskog/Finstadbru Blå (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Rød
    Aurskog/Finstadbru Blå
    Aurskog/Finstadbru Rød
    0
    0
  • 28 mai 2019 - 19:15
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Rælingen Hvit
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Rælingen Hvit
    0
    0
  • 28 mai 2019 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Løvenstad
    Aurskog/Finstadbru
    Løvenstad
    0
    0
  • 29 mai 2019 - 18:00
    Søndre Høland Hvit (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Rød
    Søndre Høland Hvit
    Aurskog/Finstadbru Rød
    0
    0
  • 29 mai 2019 - 18:00
    Nittedal Rød (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Nittedal Rød
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    0
    0
  • 29 mai 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Nittedal 2
    Aurskog/Finstadbru
    Nittedal 2
    0
    0
  • 29 mai 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Skjetten
    Aurskog/Finstadbru
    Skjetten
    0
    0
  • 30 mai 2019 - 17:15
    Hakadal 7er (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Hakadal 7er
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 30 mai 2019 - 17:30
    Ullensaker/Kisa 7er (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Ullensaker/Kisa 7er
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    0
    0
  • 30 mai 2019 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Ullensaker/Kisa Grønn
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Ullensaker/Kisa Grønn
    0
    0
  • 30 mai 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Gjerdrum Blå
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Gjerdrum Blå
    0
    0
  • 30 mai 2019 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Aurskog/Finstadbru
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    0
    0
  • 30 mai 2019 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Aurskog/Finstadbru
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    0
    0
  • 30 mai 2019 - 20:30
    Lillestrøm 3 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Lillestrøm 3
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 31 mai 2019 - 18:30
    Gjelleråsen (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Gjelleråsen
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 02 juni 2019 - 16:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Raumnes & Årnes 3 7er
    Aurskog/Finstadbru
    Raumnes & Årnes 3 7er
    0
    0
  • 02 juni 2019 - 17:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Sørumsand J15
    Aurskog/Finstadbru
    Sørumsand J15
    0
    0
  • 03 juni 2019 - 17:15
    Nittedal 3 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Nittedal 3
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 03 juni 2019 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Sort (H) vs. (B) Kløfta Rød
    Aurskog/Finstadbru Sort
    Kløfta Rød
    0
    0
  • 03 juni 2019 - 18:15
    Lørenskog (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Lørenskog
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 03 juni 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Ullensaker/Kisa 3
    Aurskog/Finstadbru
    Ullensaker/Kisa 3
    0
    0
  • 03 juni 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Frogner Blå
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Frogner Blå
    0
    0
  • 03 juni 2019 - 19:00
    Fjellhamar Hvit (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Hvit
    Fjellhamar Hvit
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    0
    0
  • 03 juni 2019 - 20:15
    Kurland (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 +
    Kurland
    Aurskog/Finstadbru 2 +
    0
    0
  • 03 juni 2019 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru 2 7er (H) vs. (B) Sørumsand 2
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Sørumsand 2
    0
    0
  • 04 juni 2019 - 17:00
    Aurskog/Finstadbru Blå (H) vs. (B) Lillestrøm Hvit
    Aurskog/Finstadbru Blå
    Lillestrøm Hvit
    0
    0
  • 04 juni 2019 - 17:00
    Søndre Høland Hvit (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Blå
    Søndre Høland Hvit
    Aurskog/Finstadbru Blå
    0
    0
  • 04 juni 2019 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    0
    0
  • 04 juni 2019 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Kløfta Lilla
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Kløfta Lilla
    0
    0
  • 04 juni 2019 - 18:15
    Aurskog/Finstadbru 2 (H) vs. (B) Skedsmo 4
    Aurskog/Finstadbru 2
    Skedsmo 4
    0
    0
  • 04 juni 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru 2 9er (H) vs. (B) Gjelleråsen 9er
    Aurskog/Finstadbru 2 9er
    Gjelleråsen 9er
    0
    0
  • 04 juni 2019 - 19:00
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Strømmen Blå
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Strømmen Blå
    0
    0
  • 04 juni 2019 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Skjetten
    Aurskog/Finstadbru
    Skjetten
    0
    0
  • 04 juni 2019 - 20:30
    Flisbyen (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Flisbyen
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 05 juni 2019 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Rød (H) vs. (B) Sørum Rød
    Aurskog/Finstadbru Rød
    Sørum Rød
    0
    0
  • 05 juni 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru Rød (H) vs. (B) Søndre Høland
    Aurskog/Finstadbru Rød
    Søndre Høland
    0
    0
  • 05 juni 2019 - 18:30
    Kløfta 2 9er (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 9er
    Kløfta 2 9er
    Aurskog/Finstadbru 2 9er
    0
    0
  • 05 juni 2019 - 19:00
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Sørumsand Hvit
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Sørumsand Hvit
    0
    0
  • 05 juni 2019 - 19:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Nittedal 3
    Aurskog/Finstadbru
    Nittedal 3
    0
    0
  • 05 juni 2019 - 19:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Hakadal
    Aurskog/Finstadbru
    Hakadal
    0
    0
  • 05 juni 2019 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Nittedal 2
    Aurskog/Finstadbru
    Nittedal 2
    0
    0
  • 06 juni 2019 - 17:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Skjetten 2
    Aurskog/Finstadbru
    Skjetten 2
    0
    0
  • 06 juni 2019 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Rød (H) vs. (B) Gjerdrum Rød
    Aurskog/Finstadbru Rød
    Gjerdrum Rød
    0
    0
  • 06 juni 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Nittedal
    Aurskog/Finstadbru
    Nittedal
    0
    0
  • 06 juni 2019 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Gjelleråsen 2
    Aurskog/Finstadbru
    Gjelleråsen 2
    0
    0
  • 07 juni 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Rælingen 5
    Aurskog/Finstadbru
    Rælingen 5
    0
    0
  • 07 juni 2019 - 18:30
    Lørenskog 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Lørenskog 2
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 08 juni 2019 - 13:00
    Sørumsand (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Sørumsand
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 09 juni 2019 - 12:00
    Skedsmo (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Skedsmo
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 10 juni 2019 - 16:00
    Lørenskog Blå (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Blå
    Lørenskog Blå
    Aurskog/Finstadbru Blå
    0
    0
  • 10 juni 2019 - 17:00
    Nittedal (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Nittedal
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 10 juni 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Blaker Rød
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Blaker Rød
    0
    0
  • 10 juni 2019 - 18:30
    Rælingen Gul (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Rød
    Rælingen Gul
    Aurskog/Finstadbru Rød
    0
    0
  • 10 juni 2019 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru 2 7er (H) vs. (B) Raumnes & Årnes 3 7er
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Raumnes & Årnes 3 7er
    0
    0
  • 10 juni 2019 - 20:15
    Gjelleråsen 2 7er (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Gjelleråsen 2 7er
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 11 juni 2019 - 18:00
    Ytre Rælingen Hvit (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Sort
    Ytre Rælingen Hvit
    Aurskog/Finstadbru Sort
    0
    0
  • 11 juni 2019 - 18:15
    Kløfta (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2
    Kløfta
    Aurskog/Finstadbru 2
    0
    0
  • 11 juni 2019 - 18:30
    Dal (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Dal
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 11 juni 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru 2 9er (H) vs. (B) Gjerdrum
    Aurskog/Finstadbru 2 9er
    Gjerdrum
    0
    0
  • 11 juni 2019 - 18:45
    Nittedal 2 * (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 +
    Nittedal 2 *
    Aurskog/Finstadbru 2 +
    0
    0
  • 11 juni 2019 - 19:00
    Aurskog/Finstadbru Blå (H) vs. (B) Lillestrøm Hvit
    Aurskog/Finstadbru Blå
    Lillestrøm Hvit
    0
    0
  • 11 juni 2019 - 19:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Gjelleråsen 2
    Aurskog/Finstadbru
    Gjelleråsen 2
    0
    0
  • 11 juni 2019 - 19:45
    Sørumsand Rød (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Sørumsand Rød
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    0
    0
  • 11 juni 2019 - 20:15
    Nittedal 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Nittedal 2
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 12 juni 2019 - 18:15
    Skedsmo 3 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Skedsmo 3
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 12 juni 2019 - 18:15
    Hvam (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Hvam
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 12 juni 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Sørumsand
    Aurskog/Finstadbru
    Sørumsand
    0
    0
  • 12 juni 2019 - 18:30
    Lillestrøm (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Lillestrøm
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 12 juni 2019 - 19:00
    Lørenskog Svart (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Rød
    Lørenskog Svart
    Aurskog/Finstadbru Rød
    0
    0
  • 13 juni 2019 - 18:00
    Kløfta Gul (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Hvit
    Kløfta Gul
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    0
    0
  • 13 juni 2019 - 18:00
    Skjetten Hvit (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Hvit
    Skjetten Hvit
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    0
    0
  • 13 juni 2019 - 18:00
    Fet Blå (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Fet Blå
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    0
    0
  • 13 juni 2019 - 19:00
    Kløfta Hvit (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Rød
    Kløfta Hvit
    Aurskog/Finstadbru Rød
    0
    0
  • 13 juni 2019 - 19:00
    Fet Rød (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Grønn
    Fet Rød
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    0
    0
  • 13 juni 2019 - 20:30
    Skedsmo 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Skedsmo 2
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 15 juni 2019 - 13:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Ullensaker/Kisa
    Aurskog/Finstadbru
    Ullensaker/Kisa
    0
    0
  • 16 juni 2019 - 17:00
    Aurskog-Høland 2 + (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Aurskog-Høland 2 +
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 17 juni 2019 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Hakadal
    Aurskog/Finstadbru
    Hakadal
    0
    0
  • 17 juni 2019 - 18:30
    Setskog Gul (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru Hvit
    Setskog Gul
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    0
    0
  • 17 juni 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru Grønn (H) vs. (B) Gjelleråsen Hvit
    Aurskog/Finstadbru Grønn
    Gjelleråsen Hvit
    0
    0
  • 17 juni 2019 - 20:15
    Bjerke 9er (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 9er
    Bjerke 9er
    Aurskog/Finstadbru 2 9er
    0
    0
  • 18 juni 2019 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Hvit (H) vs. (B) Lørenskog Blå
    Aurskog/Finstadbru Hvit
    Lørenskog Blå
    0
    0
  • 18 juni 2019 - 18:30
    Løvenstad 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 9er
    Løvenstad 2
    Aurskog/Finstadbru 2 9er
    0
    0
  • 19 juni 2019 - 18:00
    Aurskog/Finstadbru Sort (H) vs. (B) Varpe Blå
    Aurskog/Finstadbru Sort
    Varpe Blå
    0
    0
  • 19 juni 2019 - 18:15
    Aurskog/Finstadbru 2 (H) vs. (B) Eidsvold IF
    Aurskog/Finstadbru 2
    Eidsvold IF
    0
    0
  • 19 juni 2019 - 19:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Sørum
    Aurskog/Finstadbru
    Sørum
    0
    0
  • 19 juni 2019 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Fjellhamar 3 7er
    Aurskog/Finstadbru
    Fjellhamar 3 7er
    0
    0
  • 20 juni 2019 - 19:00
    Aurskog/Finstadbru 2 + (H) vs. (B) Raumnes & Årnes 9er
    Aurskog/Finstadbru 2 +
    Raumnes & Årnes 9er
    0
    0
  • 20 juni 2019 - 19:30
    Skedsmo 3 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Skedsmo 3
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    0
    0
  • 20 juni 2019 - 19:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Sørumsand
    Aurskog/Finstadbru
    Sørumsand
    0
    0
  • 20 juni 2019 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Skjetten 2
    Aurskog/Finstadbru
    Skjetten 2
    0
    0
  • 22 juni 2019 - 14:00
    Gjerdrum (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Gjerdrum
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 22 juni 2019 - 15:00
    Ullensaker/Kisa (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Ullensaker/Kisa
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 24 juni 2019 - 18:30
    Bjerke (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Bjerke
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 24 juni 2019 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru 2 7er (H) vs. (B) Nittedal 2
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Nittedal 2
    0
    0
  • 26 juni 2019 - 18:30
    Eidsvold IF 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 +
    Eidsvold IF 2
    Aurskog/Finstadbru 2 +
    0
    0
  • 28 juni 2019 - 19:30
    Fjellhamar (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Fjellhamar
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 03 august 2019 - 13:00
    Fjellhamar (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Fjellhamar
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 05 august 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru 2 9er (H) vs. (B) Lørenskog 2
    Aurskog/Finstadbru 2 9er
    Lørenskog 2
    0
    0
  • 06 august 2019 - 18:30
    Gjelleråsen 2 * (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Gjelleråsen 2 *
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 06 august 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru 2 9er (H) vs. (B) Nittedal 2
    Aurskog/Finstadbru 2 9er
    Nittedal 2
    0
    0
  • 07 august 2019 - 19:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Skedsmo 2
    Aurskog/Finstadbru
    Skedsmo 2
    0
    0
  • 08 august 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru 2 + (H) vs. (B) Fet 2
    Aurskog/Finstadbru 2 +
    Fet 2
    0
    0
  • 10 august 2019 - 13:00
    Kløfta (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Kløfta
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 11 august 2019 - 13:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Nittedal
    Aurskog/Finstadbru
    Nittedal
    0
    0
  • 12 august 2019 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Bjerke 2
    Aurskog/Finstadbru
    Bjerke 2
    0
    0
  • 12 august 2019 - 20:15
    Nittedal 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Nittedal 2
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    0
    0
  • 13 august 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Skedsmo 2
    Aurskog/Finstadbru
    Skedsmo 2
    0
    0
  • 13 august 2019 - 19:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Hauerseter
    Aurskog/Finstadbru
    Hauerseter
    0
    0
  • 13 august 2019 - 20:15
    Lørenskog 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 9er
    Lørenskog 2
    Aurskog/Finstadbru 2 9er
    0
    0
  • 14 august 2019 - 19:00
    Hakadal 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 +
    Hakadal 2
    Aurskog/Finstadbru 2 +
    0
    0
  • 14 august 2019 - 19:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Rælingen
    Aurskog/Finstadbru
    Rælingen
    0
    0
  • 14 august 2019 - 20:15
    Kløfta 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 9er
    Kløfta 2
    Aurskog/Finstadbru 2 9er
    0
    0
  • 15 august 2019 - 18:30
    Fjellhamar 2 J15 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Fjellhamar 2 J15
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 16 august 2019 - 20:15
    Fjellhamar (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Fjellhamar
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 17 august 2019 - 13:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Lillestrøm
    Aurskog/Finstadbru
    Lillestrøm
    0
    0
  • 18 august 2019 - 13:00
    Rælingen (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Rælingen
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 19 august 2019 - 18:30
    Sørumsand 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Sørumsand 2
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 19 august 2019 - 19:00
    Aurskog/Finstadbru 2 7er (H) vs. (B) Eidsvold IF
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Eidsvold IF
    0
    0
  • 19 august 2019 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Skedsmo 9er
    Aurskog/Finstadbru
    Skedsmo 9er
    0
    0
  • 19 august 2019 - 20:15
    Skjetten 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Skjetten 2
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 20 august 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru 2 9er (H) vs. (B) Gjerdrum
    Aurskog/Finstadbru 2 9er
    Gjerdrum
    0
    0
  • 20 august 2019 - 19:45
    Sand (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Sand
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 21 august 2019 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Løvenstad
    Aurskog/Finstadbru
    Løvenstad
    0
    0
  • 22 august 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru 2 + (H) vs. (B) Lørenskog 4
    Aurskog/Finstadbru 2 +
    Lørenskog 4
    0
    0
  • 24 august 2019 - 13:00
    Lørenskog (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Lørenskog
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 24 august 2019 - 13:00
    Aurskog/Finstadbru 2 9er (H) vs. (B) Dalen 7er
    Aurskog/Finstadbru 2 9er
    Dalen 7er
    0
    0
  • 25 august 2019 - 13:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Hakadal
    Aurskog/Finstadbru
    Hakadal
    0
    0
  • 26 august 2019 - 18:30
    Aurskog-Høland (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 9er
    Aurskog-Høland
    Aurskog/Finstadbru 2 9er
    0
    0
  • 26 august 2019 - 19:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Skedsmo
    Aurskog/Finstadbru
    Skedsmo
    0
    0
  • 27 august 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Skedsmo 3
    Aurskog/Finstadbru
    Skedsmo 3
    0
    0
  • 27 august 2019 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Leirsund
    Aurskog/Finstadbru
    Leirsund
    0
    0
  • 30 august 2019 - 19:00
    Lørenskog 3 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 +
    Lørenskog 3
    Aurskog/Finstadbru 2 +
    0
    0
  • 31 august 2019 - 13:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Løvenstad
    Aurskog/Finstadbru
    Løvenstad
    0
    0
  • 01 september 2019 - 13:00
    Fet (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Fet
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 02 september 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru 2 9er (H) vs. (B) Fet
    Aurskog/Finstadbru 2 9er
    Fet
    0
    0
  • 02 september 2019 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru 2 7er (H) vs. (B) Gjerdrum
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Gjerdrum
    0
    0
  • 04 september 2019 - 20:15
    Eidsvold IF (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Eidsvold IF
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 04 september 2019 - 20:15
    Skårer (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Skårer
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 05 september 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru 2 + (H) vs. (B) Kløfta 2
    Aurskog/Finstadbru 2 +
    Kløfta 2
    0
    0
  • 07 september 2019 - 12:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Lørenskog
    Aurskog/Finstadbru
    Lørenskog
    0
    0
  • 07 september 2019 - 13:00
    Nittedal (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Nittedal
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 09 september 2019 - 18:30
    Løvenstad 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 9er
    Løvenstad 2
    Aurskog/Finstadbru 2 9er
    0
    0
  • 09 september 2019 - 20:15
    Bjerke 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Bjerke 2
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    0
    0
  • 10 september 2019 - 18:30
    Kløfta (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Kløfta
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 10 september 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Bjerke
    Aurskog/Finstadbru
    Bjerke
    0
    0
  • 10 september 2019 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Gjerdrum
    Aurskog/Finstadbru
    Gjerdrum
    0
    0
  • 11 september 2019 - 19:00
    Hauerseter (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 +
    Hauerseter
    Aurskog/Finstadbru 2 +
    0
    0
  • 14 september 2019 - 13:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Skedsmo
    Aurskog/Finstadbru
    Skedsmo
    0
    0
  • 15 september 2019 - 13:00
    Fjellhamar (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Fjellhamar
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 16 september 2019 - 17:00
    Aurskog/Finstadbru 2 9er (H) vs. (B) Frogner
    Aurskog/Finstadbru 2 9er
    Frogner
    0
    0
  • 16 september 2019 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru 2 7er (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 16 september 2019 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru 2 7er (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 17 september 2019 - 20:15
    Løvenstad (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Løvenstad
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 19 september 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru 2 + (H) vs. (B) Kurland
    Aurskog/Finstadbru 2 +
    Kurland
    0
    0
  • 21 september 2019 - 13:00
    Skjetten (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Skjetten
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 22 september 2019 - 13:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Gjelleråsen
    Aurskog/Finstadbru
    Gjelleråsen
    0
    0
  • 22 september 2019 - 13:00
    Raumnes & Årnes 3 7er (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Raumnes & Årnes 3 7er
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 23 september 2019 - 17:00
    Nittedal 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 9er
    Nittedal 2
    Aurskog/Finstadbru 2 9er
    0
    0
  • 23 september 2019 - 20:15
    Sørumsand 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Sørumsand 2
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    0
    0
  • 24 september 2019 - 19:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Flisbyen
    Aurskog/Finstadbru
    Flisbyen
    0
    0
  • 30 september 2019 - 20:15
    Raumnes & Årnes 3 7er (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Raumnes & Årnes 3 7er
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    0
    0
  • 01 oktober 2019 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Nittedal 2
    Aurskog/Finstadbru
    Nittedal 2
    0
    0
  • 01 oktober 2019 - 20:15
    Gjelleråsen 2 (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Gjelleråsen 2
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 06 oktober 2019 - 15:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Sørumsand
    Aurskog/Finstadbru
    Sørumsand
    0
    0
  • 07 oktober 2019 - 18:30
    Gjelleråsen 9er (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 9er
    Gjelleråsen 9er
    Aurskog/Finstadbru 2 9er
    0
    0
  • 08 oktober 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Skedsmo
    Aurskog/Finstadbru
    Skedsmo
    0
    0
  • 10 oktober 2019 - 18:30
    Aurskog/Finstadbru 2 + (H) vs. (B) Nittedal 2 *
    Aurskog/Finstadbru 2 +
    Nittedal 2 *
    0
    0
  • 12 oktober 2019 - 13:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Aurskog-Høland 2 +
    Aurskog/Finstadbru
    Aurskog-Høland 2 +
    0
    0
  • 12 oktober 2019 - 15:30
    Ullensaker/Kisa (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru
    Ullensaker/Kisa
    Aurskog/Finstadbru
    0
    0
  • 13 oktober 2019 - 13:00
    Aurskog/Finstadbru (H) vs. (B) Lillestrøm
    Aurskog/Finstadbru
    Lillestrøm
    0
    0
  • 14 oktober 2019 - 20:15
    Aurskog/Finstadbru 2 7er (H) vs. (B) Skedsmo 3
    Aurskog/Finstadbru 2 7er
    Skedsmo 3
    0
    0
  • 16 oktober 2019 - 18:30
    Raumnes & Årnes 9er (H) vs. (B) Aurskog/Finstadbru 2 +
    Raumnes & Årnes 9er
    Aurskog/Finstadbru 2 +
    0
    0

Kalender for Aursmoen kunstgressbane

Ingen værdata tilgjengelig.

Levert av IdrettenOnline